Gülben Ergen'den Ankaralı Namık'a 'şöhret'li veda

Gülben Ergen'den Ankaralı Namık'a 'şöhret'li veda
Gülben Ergen'den Ankaralı Namık'a 'şöhret'li veda
Gülben Ergen de Ankaralı Namık ile beraber fotoğraflarını paylaşıp "Nur içinde uyu Ankaralı Namık... Bu şöhret denen yolun bilinmeyen kederleri, ağır serzenişleri, iç yaraları demek seni de yakmış." notu düştü.

RADİKAL- Gülben Ergen de Ankaralı Namık ile beraber fotoğraflarını paylaşıp “Nur içinde uyu Ankaralı Namık… Bu şöhret denen yolun bilinmeyen kederleri, ağır serzenişleri, iç yaraları demek seni de yakmış.” notu düştü.

Ankaralı Namık, evinin 7′nci katından düşerek yaşamını yitirdi. Ankaralı sanatçının ölümünün ardından kamuoyunun tanıdığı isimler de Ankaralı Namık’la ilgili duygularını sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Ankaralı Namık yaşamını yitirdi

GÜLBEN ERGEN: “NE KİBAR İNSANDI”

Gülben Ergen de Ankaralı Namık ile beraber fotoğraflarını paylaşıp “Nur içinde uyu Ankaralı Namık… Bu şöhret denen yolun bilinmeyen kederleri, ağır serzenişleri, iç yaraları demek seni de yakmış.” notu düştü.

Doğa Rutkay @Doarutkay: "Ankaralı Namık’ı kaybetmişiz…. Allah’tan rahmet,yakınlarına baş sağlığı dilerim. Bizim oyunumuza da konuk gelmişti,ne kibar insandı…"

Nihat Doğan @NihatDoganVevo: "Hayatını kaybeden sanatçı arkadaşımız Ankaralı Namık a Allahtan rahmet kederli ailesine sabır dilerim…"