Gülben Ergen'den iftar isyanı!

Gülben Ergen'den iftar isyanı!
Gülben Ergen'den iftar isyanı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam Tarabya'daki Huber Köşkü'nün bahçesinde sanatçılara ve sporculara iftar yemeği verdi. İftara katılanlar arasında bulunan Gülben Ergen gelen eleştirilere sosyal medya hesabından isyan etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , dün akşam Tarabya'daki Huber Köşkü'nün bahçesinde sanatçılara ve sporculara iftar yemeği verdi. İftara katılanlar arasında bulunan Gülben Ergen gelen eleştirilere sosyal medya hesabından isyan etti.

Gülben Ergen'in asker fotoğrafı olay oldu
 

Ergen, geceden bir fotoğraf paylaşıp altına' Cumhurbaşkanı Erdoğan bir iftar yemeği verdi... Biz de davete katılanlardandık. Yazılan yorumlar, yapılan haberler bir kaç saat olmasına rağmen savaş alanı... Ne komik, ne gereksiz. Kavgaya ayıracağınız vakti ve enerjinizi daha faydalı işlere harcayın...' mesajını yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sanatçı ve sporcularla iftar yemeğinde buluştu

Gülben Ergen'in dolmuş sırrı
 

 

 


  http://www.radikal.com.tr/139623613962361

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Allah kurtarsın.. - user525990

  Bizim insanımız kendinden olmayana tahammül edemiyor maalesef, bizim bu temel problemimiz her şeyden önce çözülmesi gereken kronik bir hastalık gibi. Mahalle baskısının bir türevi her birimize sirayet etmiş maalesef..