Gülben Ergen'in sözleri ülkücüleri kızdırdı

Gülben Ergen'in sözleri ülkücüleri kızdırdı
Gülben Ergen'in sözleri ülkücüleri kızdırdı
Özgecan Aslan'ın katil zanlılarının Facebook hesaplarında bozkurt işaretiyle vermiş olduğu pozlarla ilgili Gülben Ergen'den gelen yorum ülkücüleri kızdırdı.

RADİKAL - Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken ile Fatih Gökçe 'nin Facebook hesaplarında bozkurt işaretle poz verdikleri medyaya yansımıştı. O poz üzerine Gülben Ergen 'den gelen yorum ülkücüleri kızdırdı. Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in resmini paylaşan Gülben Ergen ülkücüleri kızdıran şu sözleri yazdı;

-"Kıza tecavüz ettiğin yüzün, işkence bakan gözün, o birleştirdiğin parmaklarınla mı kestin Özge yi! O parmaklarınla mı yaktın sonra!Neslin kurusun".

Gülben Ergen 'in 'ülkücülerin el işareti' üzerinden yaptığı bu yorum sonrasında instagram bir anda karıştı. Ergen'e tepki mesajları yağdı.

Gülben Ergen tepkiler üzerine bu kez şu twiti attı;
-Katilin sembolüne takılanlar ayıpların en büyüğü size. Bir can gitmiş, ülke ayağa kalkmış,konu kadın cinayetleri, vahşet. Neyin derdindesiniz?! Cinayetin şeklini, elinin sembolünü sorgulayarak bi yere varamazsınız.Aranmayı benim üzerimden yapanlar aradığınız bende yok!Başka yere!  http://www.radikal.com.tr/129491512949152

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SAYIN GÜLBEN HANIM HAKSIZ MI YANİ? - m.rozbilen

  Sayın Gülben Ergen'e kızacağınıza kendinizi sorgulayın. Gülben hanım söylediklerinde haksız mı? Yıllar önce görüştüğüm bir iş adamı "ben milliyetçiyim, hatta MHP'ye daha yakınım, kurumumuza prensip itibariyle sınavla adam alırız, lakin ülkücüler genelde başarısız oluyorlar, tabiki bilen adamı almak zorunda kalıyoruz. Birinin elinde zincir, satır, bıçak, silah var ve çoğu kullanılıyor, ötekinin elinde kitap var okuyor, dolayısiyla daha başarılı ve verimli oluyor" demişti. Özgecan olayının faillerinin sosyal medyada verdikleri işaret tam da bu iş adamının haklılığını kanıtıdır. Kamuouondaki intiba da budur maalrsef. Ülkücüler kızacağına böyle serseri cahil mayınlardan kurtulmalıdırlar. Onlardan gelecek hayır Allahtan gelsin.

  riyakar toplum - istaurban

  her fırsatta ırkçı, iki yüzlü, barbar, eril bir toplumun belirtilerini sergiliyoruz. o cani ülkücü işareti değil de HDP ile ilişkilendirilen bir işaret yapsaydı ya ada taşısaydı aynı yorumu mu yapacaktınız. yoksa en yakınınızdaki parti binasını, Kürtlere ait iş yeri, evleri yıkıp yağmalamaya başlayıp, o insanları da linç etmeyecek miydiniz?