Gülben Ergen'in sözleri ülkücüleri kızdırdı

Gülben Ergen'in sözleri ülkücüleri kızdırdı
Gülben Ergen'in sözleri ülkücüleri kızdırdı
Özgecan Aslan'ın katil zanlılarının Facebook hesaplarında bozkurt işaretiyle vermiş olduğu pozlarla ilgili Gülben Ergen'den gelen yorum ülkücüleri kızdırdı.

RADİKAL - Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken ile Fatih Gökçe 'nin Facebook hesaplarında bozkurt işaretle poz verdikleri medyaya yansımıştı. O poz üzerine Gülben Ergen 'den gelen yorum ülkücüleri kızdırdı. Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in resmini paylaşan Gülben Ergen ülkücüleri kızdıran şu sözleri yazdı;

-"Kıza tecavüz ettiğin yüzün, işkence bakan gözün, o birleştirdiğin parmaklarınla mı kestin Özge yi! O parmaklarınla mı yaktın sonra!Neslin kurusun".

Gülben Ergen 'in 'ülkücülerin el işareti' üzerinden yaptığı bu yorum sonrasında instagram bir anda karıştı. Ergen'e tepki mesajları yağdı.

Gülben Ergen tepkiler üzerine bu kez şu twiti attı;
-Katilin sembolüne takılanlar ayıpların en büyüğü size. Bir can gitmiş, ülke ayağa kalkmış,konu kadın cinayetleri, vahşet. Neyin derdindesiniz?! Cinayetin şeklini, elinin sembolünü sorgulayarak bi yere varamazsınız.Aranmayı benim üzerimden yapanlar aradığınız bende yok!Başka yere!