Gülgün Feyman, İşçi Partisi'ne üye oldu

Gülgün Feyman, İşçi Partisi'ne üye oldu
Gülgün Feyman, İşçi Partisi'ne üye oldu
Spiker Gülgün Feyman İşçi Partisi'ne üye oldu. Bugüne kadar pek çok partiden üyelik teklifi aldığını ancak mesleği gereği kabul etmediğini belirten Feyman, "İşçi Partisi, ülkemize büyük hizmetler yapacak çünkü Aslanlı Yolu işaret ediyor" dedi.

Radikal.com.tr - Spiker Gülgün Feyman İşçi Partisi'ne üye oldu. Bugüne kadar pek çok partiden üyelik teklifi aldığını ancak mesleği gereği kabul etmediğini belirten Feyman, “İşçi Partisi, ülkemize büyük hizmetler yapacak çünkü Aslanlı Yolu işaret ediyor. Bir parti ağzından Aslanlı Yolu düşürmüyorsa herkesin yapması gereken, gönül birliğiyle bu yüce partinin kapısını açmaktır” dedi.

TRT'de uzun yıllar haber spikerliği yapan ardından özel kanallarda mesleğine devam eden, Ulusal Kanal'da program sunan Feyman, bugün İşçi Partisi'ne üye oldu. Feyman, “Bugüne kadar hiçbir partiye üye olmadım. Bana işim nedeniyle birçok partiden davet geldi ama geri durdum. Mevcut düzende Türkiye 'nin içinde bulunduğu koşullar nedeniyle siyasi bir yapının içinde olma arzum vardı. Türkiye'nin en önemli, en köklü, söyledikleri en gerçek olan ve bugüne kadar hiçbir sapma yaşamamış bu partinin üyesi olmaya karar verdim. İlk kez siyasi kimlik taşımanın heyecanı ve gururunu yaşıyorum” dedi.