Gülman çiftinin davasında geri sayım başladı

Gülman çiftinin davasında geri sayım başladı
Gülman çiftinin davasında geri sayım başladı
Feryal Gülman'ın "Aldatıldım" diyerek eşine açtığı 200 milyon liralık ihanet davası 6 Eylül'de görülecek. Aile bu süreçte oğulları Aslan'ın üzerine titriyor.

Sabah 'tan Başak Çokan - Bülent Cankurt 'un haberine göre;  Kemal-Feryal Gülman çifti; oğulları Aslan'a, 6 Eylül 'deki boşanma davası öncesi yeni okul buldu. Aslan; İsviçre'ye gidiyor. Davanın kilit ismi Tuluğ Bolverdi ise ailesi tarafından yurt dışındaki akrabalarının yanına yerleştirildi!


28 AĞUSTOS'TA YOLCU
Lise eğitimine Koç Lisesi'nde devam eden Aslan'ın kaydı İsviçre'ye alındı. Aslan; lise 3'üncü sınıfa İsviçre'deki The Tasis School'da devam edecek. Bu yüzden de 6 Eylül'deki boşanma davası öncesi Türkiye 'den ayrılacak. Aslan, 28 Ağustos'ta İsviçre yolcusu.

TULUĞ AİLE KARARIYLA YURT DIŞINDA
Feryal Gülman'ın, eşini ayartmakla suçlayıp dava açtığı Tuluğ Bolverdi cephesinde de sürpriz bir gelişme oldu. Genç kızın babasının "Ailece bir oyuna kurban gittik" sözleri, ortalığı karıştırdı. Medyanın ilgisinden bunalan aile; kızları Tuluğ'un göz önünde olmaması için onu yurt dışındaki bir akrabalarının yanına yerleştirdi.

 

Sabah