Güneş gerçekleri öğrendi mi? Güneş'in Kızları 28. bölümde neler oldu?

Güneş gerçekleri öğrendi mi? Güneş'in Kızları 28. bölümde neler oldu?
Güneş gerçekleri öğrendi mi? Güneş'in Kızları 28. bölümde neler oldu?
Güneş'in Kızları 28.bölümde heyecan durmak bilmedi. Yeni bölümde, Güneş gerçekleri öğrendi.

Güneş'in Kızları 28. bölümü yine nefesleri kesti.  Yeni bölümde Güneş gerçekleri öğrenecek mi? 

Kanal D'de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinin 28.bölümünde yine heyecan doruktaydı. Yeni bölümde, Güneş gerçekleri öğrendi.  

GÜNEŞİN KIZLARI 28. BÖLÜM FRAGMANI

Güneşin Kızları 28.bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güneşin Kızları’nda; Rana'nın tehdidinden sonra, Haluk Güneş'e, ikisinin ortak geçmişini açıklamaya karar verir. Yiğit'in yaptıklarıyla, Nazlı ve Savaş'ın arası açılır.

Güneş, Selin ile Alinin ilişkisinden şüphelenir. Selin, Güneş'e başka bir sevgilisi olduğu yalanını atar. Güneş, Selin'in erkek arkadaşıyla tanışmak ister. Selin sahte erkek arkadaşını, Ali'nin öğrenmesini istemez. Mertoğlu ailesinin otelinde yılbaşı kutlaması yapılır.

GÜNEŞİN KIZLARI 28.BÖLÜM 1.FRAGMANI İZLE

GÜNEŞİN KIZLARI 28.BÖLÜM 2.FRAGMANI İZLE

GÜNEŞİN KIZLARI 27.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Ali ile Haluk’un hesaplaşmasında silah patlıyor, hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Ali ile Haluk’un hesaplaşmasında silah patlar. Aradan bir süre geçmiştir. Aile yeniden toparlanmaya çalışmaktadır. Gençler başlarını belaya sokar ve kurtulabilmek için eski arkadaşları Yiğit’in yardımına ihtiyaç duyarlar.

Savaş’la arasında kapanmamış bir mesela olan Yiğit, Nazlı’yla görüşmek ister. Selin kaçırılır. Levent, Mertoğlu ailesinin sırrının Güneş ile ilgili olduğunu düşünür ve Zaferin peşine düşer.

GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİ
Güneşin Kızları dizisi pazartesi günleri Kanal D kanalında izleyici ile buluşuyor. Güneşin Kızları dizisinin başrol oyuncuları arasında Emre Kınay ve Evrim Alasya yer alıyor. Kanal D'nin hayli ilgi gören dizisi Güneşin Kızları'nın senaryosu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur tarafından kaleme alınıyor.

Güneşin Kızları konusu ve özeti
Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedirler. Derken, Güneş’in karşısına İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu çıkar. Haluk ve Güneş birbirlerine âşık olurlar. Haluk’un kısa sürede evlenme teklifi etmesi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş, teklifi kabul etmek ister ancak kızları sorun çıkartır. Güneş ve kızları Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşerler. Mertoğlu ailesinin hayatı, hiç de dışarıdan göründüğü kadar mükemmel değildir. Güneş'in kızlarının gelişiyle, tüm dengeler değişecek ve bütün sırlar ortaya dökülecektir.         

GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİ OYUNCULARI

Emre Kınay (Haluk), Evrim Alasya (Güneş), Tolga Sarıtaş (Ali), Burcu Özberk (Nazlı), Berk Atan (Savaş), Hande Erçel (Selin), Miray Akay (Peri), Meltem Gülenç (Rana), Funda İlhan (Sevilay), Teoman Kumbaracıbaşı (Ahmet), Süreyya Güzel (İnci), İrem Helvacıoğlu (Tuğçe), Sarpcan Köroğlu (Emre), Kanat Heparı (Mert) ve Sarper Arda (Can)