Güneşin Kızları 18. bölüm fragmanı yayınlandı!

Güneşin Kızları 18. bölüm fragmanı yayınlandı!
Güneşin Kızları 18. bölüm fragmanı yayınlandı!
Kanal D'nin Pazartesi akşamlarını süsleyen dizisi Güneşin Kızları'nın 18.bölüm fragmanı yayınlandı. Zafer ölecek mi? Nazlı babasıyla görüşmeye devam edecek mi? Güneşin Kızları, 19 Ekim pazartesi günü 20.00'de Kanal D'de.

Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Güneşin Kızları'nın 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Zafer'i bıçaklayan Güneş , hapse giriyor! Peki Zafer ölecek mi? Güneşin Kızları'nda işler şimdi karışıyor.

 

Oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda'nın yer aldığı Güneşin Kızları 18. bölümü ile 19 Ekim Pazartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Son bölümde neler olmuştu?

Güneş ve Rana, ormanda Ahmet ve Haluk’u bulduklarında şok olurlar. Ahmet vurulmuştur. Rana, yıllardır başına gelmesinden korktuğu olay gerçekleştiği için ne yapacağını bilemez. Haluk ise, olayın kaza olduğunu söylemektedir.

Nazlı, babasıyla görüştüğünü ve Haluk’un onu tehdit ettiğini annesine söylemeye kararlıdır. Güneş’in kafasında Haluk’un bir katil mi olduğu sorusu varken, Nazlı’nın babası hakkındaki açıklamalarıyla sarsılır. Güneş, Nazlı’ya Zafer’le görüşmeyeceğini söylese de genç kız kararını vermiştir. Babalarının gerçekten nasıl bir insan olduğunu bilen Selin de olaya dahil olur. Nazlı, Haluk’un gerçek yüzünü göstermek için bir plan yapar. Bu plan Nazlı’nın, Haluk ile ilgili başka bir sırra şahit olmasına sebep olacaktır.

Selin ile Ali, aralarındaki ilişkinin ne olacağına daha karar verememişken, Emre videoyu görür. Ali ile yüzleşir. Ali, Selin’in onunla bir ilgisi olmadığını söyleyerek Selin’i korumaya çalışır. Hırstan gözü dönen Emre ise, Haluk’a videoyu göstermeye karar verir.

Peri, Nazlı’yı takip eder ve aylardır onunla konuşmaya çalışan adamın babası olduğunu öğrenir. Güneş, Peri’nin babasına gitmek üzere olduğunu öğrenince deliye döner. Zafer’i kızlarından uzak tutmak için her şeyi göze alan Güneş, kendini feda etmeye hazırdır.