Güneşin Kızları dizisinin 22. Bölüm fragmanı yayınlandı

Güneşin Kızları dizisinin 22. Bölüm fragmanı yayınlandı
Güneşin Kızları dizisinin 22. Bölüm fragmanı yayınlandı
Güneşin Kızları dizisinin 22. Bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşin Kızları'nda yeni bölümünde geçmişin sır perdesi aralanıyor. Güneşin Kızları'na katılan yeni isim kim?

Güneşin Kızları 22. yeni bölümü 16 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’da Kanal D ‘de.

Güneşin Kızları’nda geçmişin sır perdesi aralanıyor. Ali'nin karşısına bir anda çıkan ve onun kalbini kazanmak için türlü oyunlar oynayan Elif, kim? Sevilay'ın geçmişinden gelen ve Haluk ile düşman olan isim kim ve Elif ile ilgisi ne? Ali ve Selin arasındaki kıskançlığa neden olan Elif, amacına ulaşmakta kararlı. Peki, başarılı olabilecek mi?                

GÜNEŞİN KIZLARI 22.BÖLÜM FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savaş, Haluk’la yüzleşince geçmişte yaşadığı olaylar tetiklenir. Baygınlık geçirir ve uyandığında hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Nazlı, Savaş’ın geçmişi hatırlamak için hap içtiğini öğrenir ve Rana’nın karşısına çıkar. Rana’yı Savaş’a yaptıkları için suçlar. Rana daha fazla dayanamaz.

Güneş’e Nazlı ile Savaş’ın ilişkisi olduğunu söyler. Haber aileye bomba gibi düşer. Selin ile Ali restleşir. Ali, Selin’in tamamen kıskançlıktan böyle davrandığını söyler. Selin, kabullenmez. Ali ile Selin iddiaya girerler. Selin, kıskanıyordur ve Ali Selin’in kendi ağzından bunu duymaya kararlıdır.

Ahmet, bar açmaya karar verir. Levent isimli bir iş adamı sürpriz bir şekilde Ahmet’le ortak olmak ister.

GÜNEŞİN KIZLARI'NDA YENİ İSİM

Başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Güneşin Kızları, yeni transferlere devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda MISS Turkey 2014 ikincisi Dilan Çiçek Deniz'i kadrosuna dahil eden diziye bu kez 'Adı Mutluluk' dizisinde flaş bir transfer geldi. Güneşin Kızları ile aynı aylarda başlayan ancak final yapa Adı Mutluluk' dizisinde Eren ve Sera'nın babasını canlandıran Fatih Dönmez, reyting rekortmeni dizinin kadrosuna dahil oldu. Fatih Dönmez'in Haluk'un düşmanını canlandırması bekleniyor.