Güneşin Kızları'nda ne oldu? Güneşin Kızları son bölüm!

Güneşin Kızları'nda ne oldu? Güneşin Kızları son bölüm!
Güneşin Kızları'nda ne oldu? Güneşin Kızları son bölüm!
Güneşin Kızları dün akşam 8. bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Güneşin kızları son bölümde neler oldu?

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, oyuncuları arsında Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel’in bulunduğu Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Güneşin Kızları dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.

Dün akşam yayınlanan dizi tüm kişilerde yüzde 6.02 reyting ve yüzde 21.85 izlenme payı alırken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 6.14 reyting ve yüzde 24.30 izlenme payı ile zirvede yer aldı.

#beniaffet hashtag’i ile Türkiye listesinde TT olan dizi toplamda 58.886 tweet alarak, Sosyal Medya’nın en çok konuşulanları arasında olmayı başardı.

 

Güneşin Kızları 8. Bölümde ne oldu?

Haluk’un Ali’ye attığı tokat, Mertoğlu yalısındaki tüm dengelerin değişmesine sebep oldu!

Savaş’ın klinikten kaçırılması Mertoğlu yalısında kıyameti koparır. Haluk, Ali’ye herkesin gözü önünde bir tokat atar. Ali bu olayın ardından kendini dağıtır. Olanlar yüzünden kendini suçlayan Selin, Ali’ye kendini affettirebilmek için çabalar fakat Ali’yle konuşmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.  Ali kendisine yeni bir arkadaş bulmuştur; o da Didem.

Savaş’ın tekrar kliniğe gitmekten kurtulmak için tek çaresi İstanbul’dan kaçmaktır. Nazlı’nın içi kan ağlasa da, Savaş’a gitme diyemez. Savaş gitmeden önce Nazlı, Selin’in de desteğini arkasına alır ve ona aşık olduğunu söylemeye karar verir; fakat olaylar planladığı gibi gitmeyecektir.

 Haluk’un Ali’ye olan tepkisinden sonra, Güneş Haluk’tan uzaklaşır, kafası iyice karışmıştır. Bu defa Haluk da sakinliğini koruyamaz. Güneş’e kesin bir dille kendi çocuğuna, istediği gibi davranabileceğini söyler. Güneş ikilemde kalır. Haluk’u gerçekten tanıyor mu, yoksa sadece tanıdığını mı zannediyor?