Günün en çok izlenen videoları

Günün en çok izlenen videoları
Günün en çok izlenen videoları
Sosyal medya en çok bu videoları konuştu! İşte, günün en çok izlenen, paylaşılan ve yorumlanan videoları...

Radikal.com.tr - Bu videolar izlenme rekorları kırıyor. Kendileri hakkındaki acımasız tweetleri okuyan NBA oyuncuları, Hükümet Kadın 2 filminde rol alan Arda Turan, Cemil Abi Belgeseli  ve daha fazlası... İşte dünden bugüne sosyal medyada en fazla yankı uyandıran videolar... 

Cemil Abi Belgeseli - Doğanın kötü sürprizi 

Müjde Ar'ı otomobil penceresine sıkıştırarak dünya tarihinin en yaratıcı tecavüzünü gerçekleştirmesiyle bir fenomen haline dönüşen kötü film karakteri Cemil Abi'yi bu belgesel sayesinde daha yakından tanıma fırsatı yakalıyoruz. Arda Turan, Hükümet Kadın 2'de 

Hükümet Kadın 2 filminde konuk oyuncu olarak rol alan milli futbolcumuz Arda Turan'ın setten ve çekimlerden en eğlenceli sahneleri bu videoda. Kafasına uçak düşüyordu! 

Akıl almaz olay! Sahilde yatan adamın kafasına neredeyse uçak düşüyordu!
 


NBA oyuncuları kendileri hakkındaki acımasız tweetleri okuyor 

Tüm dünyanın tanıdığı en ünlü basketbolcular, kendileri hakkındaki acımasız tweetleri okuyorlar. İşte verdikleri harika tepkiler.

 

Soygun anını kask kamerasına kaydetti 

Bisikletiyle gezinti yaparken görüntüleri de kask kamerasıyla kaydeden adamın karşısına silahlı hırsız çıkınca üstündeki parayı ve bisikletini kaybetti. Hırsızın kameraya hiç dikkat etmemesi ise başka bir efsane.