Güzel bekarlar takvimde buluştu

Güzel bekarlar takvimde buluştu
Güzel bekarlar takvimde buluştu
Dünyanın en güzel bekâr insanlarını birbiriyle buluşturma iddiasındaki web sitesi 'BeautifulPeople.com' 2014'e özel bir takvim hazırladı. Arkadaşlık sitesinin hazırladığı takvimde, sitenin 45 bin üyesi arasından seçilen en popüler profiller yer alıyor.

Dünyanın en güzel bekâr insanlarını birbiriyle buluşturma iddiasındaki web sitesi ‘BeautifulPeople.com’ 2014’e özel bir takvim hazırladı. Arkadaşlık sitesinin hazırladığı takvimde, sitenin 45 bin üyesi arasından seçilen en popüler profiller yer alıyor. Takvimde yer alan her bir profil 12 binden fazla tık almış.

BeautifulPeople.com’un yöneticisi Greg Hodge’un ifadesiyle takvim sadece dünyanın en güzel değil ama aynı zamanda en popüler bekârlarını bir araya getiriyor: “Üyelerimiz arasında nükleer mühendisten hukukçu ve öğretmenlere çeşitli mesleklerden güzel ve bekâr insanlar var.” Kadınlar ve erkekler için iki ayrı takvim hazırlandı. Bekâr kadınların fotoğraflarının yer aldığı takvimin ‘kapak güzeli’ Los Angeles’tan 38 yaşında bir model olan Satine. Erkeklerin yer aldığı takvimde ise kapakta 23 yaşındaki Amerikalı Timothy Quinn var.

Takvimde ABD ’den altı, İtalya, Brezilya ve Fransa’dan ikişer ‘güzel’ var. Ayrıca Norveç, Kazakistan, Sırbistan ve Bulgaristan’dan da kadın ve erkek üyeler takvimin sayfalarında boy gösteriyor. Toplamda 750 bin üyesi olan site dünya genelinde yedi milyon başvuru alıyor. Türkiye ’de de aktif olan site aracılığıyla karşı cinsle tanışmak isteyenlerin küçük bir elemeye tabi tutulması gerekiyor.
Siteye dileyen herkes, ücretsiz olarak başvuru formunu doldurarak kayıt yaptırabiliyor. Ancak kayıt işleminin tamamlanması, forma iliştirip siteye yüklenen fotoğrafın, sitenin diğer üyeleri tarafından oylanmasından sonra olabiliyor. Başvuru sahibinin karşı cinsinden üyelerin çoğunluğu olumlu oy vermezse başvuru kabul edilmiyor.