'Güzel Çirkin' ve 'Güneşi Beklerken' için geri sayım başladı!

'Güzel Çirkin' ve 'Güneşi Beklerken' için geri sayım başladı!
'Güzel Çirkin' ve 'Güneşi Beklerken' için geri sayım başladı!

Kanal D nin yeni gençlik dizisi Güneşi Beklerken 2 Temmuz Salı günü, saat 20.00 de başlayacak.

Kanal D'nin yeni dizileri 'Güzel Çirkin' ve 'Güneşi Beklerken'in yayın tarihleri belli oldu. 'Güzel Çirkin' 1 Temmuz Pazartesi, 'Güneşi Beklerken'de 2 Temmuz Salı günü başlıyor. Her iki dizi de saat 20.00'de ekrana gelecek.

Kanal D’nin yeni dizileri ‘Güzel Çirkin’ ve ‘Güneşi Beklerken’in yayın tarihleri belli oldu. ‘Güzel Çirkin’ 1 Temmuz Pazartesi, ‘Güneşi Beklerken’de 2 Temmuz Salı günü başlıyor. Her iki dizi de saat 20.00’de ekrana gelecek.

Kanal D’nin başrollerini Naz Elmas ve Ali Sunal paylaştıkları yeni polisiye-macera dizisi ‘Güzel Çirkin’, 1 Temmuz Pazartesi günü, saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek. Naz Elmas ve Ali Sunal dizide birbirlerine siyah ve beyaz kadar zıt olmalarına rağmen, cinayet masasında birlikte çalışmak zorunda olan Komiser Nazlı ve Komiser Murat karakterlerini canlandırıyor. Murat’ın birlikte çalıştığı genç polis Şenol karakterini Cahit Gök canlandırırken, Gözde Türkpençe ise Murat’ın başbelası nişanlısı Nagehan karakterini oynuyor. Dizide, Mehmet Çevik, Ali İpin ve Mihriban Er gibi usta oyuncular da yer alıyor.


Yapımını Erler Film ’in, yapımcılığını İlker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Kemal Uzun’un yaptığı dizinin senaryosunu ise Rüya İşçileri kaleme alıyor.

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi ‘Güneşi Beklerken’ ise 2 Temmuz Salı günü, saat 20.00’de başlayacak. Dizide başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaşıyor. Emre Kınay’ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni Cihan karakterini canlandırdığı dizide, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul ’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor. Dizide, saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor.


Dizinin yapımını D Productions, yapımcılığını Ayşe E. Durmaz’ın üstlenirken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapıyor, senaryosunu ise Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Deniz Dargı ve Cüneyt Bolak kaleme alıyor.