Güzel Köylü 27. yeni bölüm izle | Star TV Canlı Yayın Akışı

Güzel Köylü 27. yeni bölüm izle | Star TV Canlı Yayın Akışı
Güzel Köylü 27. yeni bölüm izle | Star TV Canlı Yayın Akışı
Kara Para Aşk, Yılanların Öcü ve Güzel Köylü. Bu üç dizi 24 Aralık Çarşamba günü kıyasıya yarışacaklar. Bakalım reyting savaşını kim kazanacak ve ipi göğüsleyecek... Güzel Köy 27. yeni bölümüyle Star TV'de yayınlanmaya hazır. İşte yeni bölüm özeti ve Star TV canlı yayın akışı.

Güzel Köylü'de Sultan Ana Gül ve Kaan’ı tekrar yakınlaştırabilecek mi?

Başrolleride Gizem Karaca, Ahmet Mümtaz Taylan, Ali Erkazan ve Michaela Foldiova gibi isimlerin oynadığı Güzel Köylü yeni bölümüyle 24 Aralık Çarşamba akşamı Star TV'de olacak. Muğla ili Yatağan ilçesinde bulunan şirin belde Bozüyük'te çekilen Güzel Köylü'nün 27. bölümünde hem gözyaşı hem de bol eğlence olacak.

Cemal, Hüsnü ve Yusuf’un oyununu bozabilecek mi?
Sultanana bir taşla iki kuş vurmayı planlamıştır. Öncelikle Hüsnü ve Yusuf arasındaki yıllardır süregelen husumeti bitirip onları barıştıracaktır.  Sonrasında da Gül ve Kaan'ı tekrar biraraya getirecektir.

Güzel Köylü'nün yeni bölümünde Cemal'i Gül'den uzaklaştırmak için Hüsnü ve Yusuf'u kullanır. Sultanana, Hüsnü ve Yusuf'u Cemal ve Kamuran'ın evlendirilmesi konusunda ısrar eder. Üstelik bu evlilik gerçekleşirse Hüsnü'ye Yusuf'un tarlalarının yarısını Yusuf'a da Hüsnü'nün hayvanlarının yarısını verecektir. Ancak  bu konuyu kimseye söylememelerini ister. 

Hüsnü ve Yusuf ise sevinçlerinden  bu sırrı saklayamazlar.
Güzel Köylü'nün yeni bölümünde bu sırrı öğrenen  Gül ve Cemal de hemen harekete geçer. Cemal'in Hüsnü ve Yusuf'un oyununu bozacak müthiş bir planı vardır. 

STAR TV CANLI YAYIN AKIŞI

Yayın Günü: 24 Aralık Çarşamba
Yayın Saati: 20.30

Muhteşem Yüzyıl’ın ilk 4 bölümünde figüran olarak oynayan ve Miss Turkey 2011 yarışmasına katılarak 2. olan Gizem Karaca, Eve Düşen Yıldırım ile üne kavuşmuş ve bu sektörde ben de varım demişti.

Güzel Köylü dizisinde şehrin kalabalığından, işin stresinden, sevgilisinin onu aldatmasından kaçan Gül adlı karakteri canlandıran Gizem Karaca’nın gittiği yerde de talihsizlikler peşini bırakmaz.
Sade bir hikaye ve mütevazı oyuncu kadrosuyla yola çıkan Güzel Köylü hiç de hafife alınmayacak bir rakip olduğunu gösterdi. Böyle olunca bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Güzel Köylü’nün günü ve saati de değişmemiş oldu.