Habertürk'te seçime kadar tartışma yok!

Habertürk'te seçime kadar tartışma yok!
Habertürk'te seçime kadar tartışma yok!
Habertürk televziyonu, 7 Haziran seçimleri geçene kadar tartışma programlarını yayından kaldırdı.

Habertürk televziyonu, 7 Haziran seçimleri geçene kadar tartışma programlarını yayından kaldırdı. Bu karardan etkilenmeyen tek program ise Murat Bardakçı'nın Tarihin Arka Odası programı oldu.

Ciner Grubu'nun patronu ve tepe yönetimi şok bir kararla seçim sürecinde bütün tartışma programlarını yayından kaldırdı. Grup, seçim sürecine girilirken yine sürpriz bir kararla Habertürk TV'deki bütün tartışma programlarını yayından kaldırdı. Karara göre Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek, Balçiçek İlter'in sunduğu Karşıt Görüş, Didem Aslan'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı ve Ece Üner'in sunduğu kalabalık yorumculu Enine Boyuna programları 7 haziran seçimlerine kadar ekranda olmayacak.

YERİ GARANTİ TEK PROGRAM: TARİHİN ARKA ODASI

Kanalda haber kuşakları, saat başı, ekonomi ve spor bültenleri ise devam edecek. Yayın akışında sadece haberlere ağırlık verilecek. Diğer programların akibeti ise şimdilik belli değil. Kanalın yeri garanti tek programı ise ' dünya yıkılsa da yayını hiç kesilmeyen' Murat Bardakçı'nın Tarihin Arka Odası. (Gazetevatan)


  http://www.radikal.com.tr/132250613225065

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - user739964

  akp tekrar iktidar olursa etkili muhalifler türkiyede yaşayamaz yaşatmazlar

  habertürk ne kanalı magazin kanalımı - user437710

  fatih altaylı evlilik proğramı yapsın, diğerleride survier a sunuculuk yapsınlar, penguenlerin çiftleşme ve yaşamlarını anlatsınlar,

  neden...? - user1022763

  beyin fırtınasının yapıldığı yerlerde insanlar düşünür ve farkındalığı artar....saçmalamışlar....

  taraflı davranmak zorunda - kaşınan adam

  Adamlar tarafsız davranamayacakları için tartışma proğramlarını kaldırmak zorunda kalıyor.Devletten bir çok ihale almış bir grubun yayın organı nasıl AKP ve politikalarını ağır eleştiren yorumculara proğramde yer verecek.Sadece AKP yandaşları ile proğram yapsa Yenişafak ve Star gibi gazetlerden ne farkı olacak ve reyting alamayacak.En iyisi ne etliye ne sütlüye karışmak diye düşünmüşler.

  HABERTÜRK'ÜN BUNU NEDEN YAPTIĞINI BİLİYORUM! - Ali Karatay

  Çünkü AKP'li olanlarla olmayanların karşı karşıya geldiği her tartışmada, bileşenler kim olursa olsun, AKP'liler madara oluyorlardı, karşılarına bir embesil bile çıksa eziliyorlardı. Habertürk, "merkez medya" imiş gibi yapan bir havuz medyası tipi olarak, seçim döneminde ne buna izin verebilirdi, ama ne de "merkez medya" imiş gibi yapmayan sıradan havuz medyası gibi muhalefetsiz serbest atış "tartışmaları" yayınlayabilirdi. Geriye bir tek seçenekleri kalıyordu: Sıvışmak! Öyle yaptılar.