Hadise yoğun tempoya dayanamadı

Hadise yoğun tempoya dayanamadı
Hadise yoğun tempoya dayanamadı

Bağışıklık sisteminde sorun yaşadığı açıklanan Hadise?nin cildindeki yaralar dikkat çekti. fotoğraf: MEHMET öZDEMiR / aa

Eurovision Şarkı Yarışması öncesi yoğun tempoyla çalışan Hadise bağışıklık sisteminde sorun yaşıyor

MOSKOVA - Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden Hadise’nin, yoğun baskı altında olmasından dolayı bağışıklık sisteminde bir sorun yaşadığı açıklandı.
Hadise’nin menajeri Süheyl Atay, herşeyin kontrol altında olduğunu ve doktorların Hadise’yi iyileştirmek için her tür yardımda bulunduklarını söyledi. Atay, konuyla ilgili özel önlem alındığını, Hadise’nin yarı final öncesi kostümlü provaya dek Moskova’da planlanan başka hiçbir provaya götürülmeyeceğini, başka promosyon çalışmaları da yapılmayacağını açıkladı. Hadise’nin, diğer ülkelerin düzenlediği organizasyonlara da katılmayacağını söyleyen Atay, bir çözüm bulacaklarını da umut ettiğini dile getirdi.
 Atay, “Eurovision’da birincilik beklentisini yaratan tüm insanlardan, 23 yaşında olan genç sanatçımız için gerçekten iyi dileklerini, duygularını ve dualarını eksik etmemesini rica ediyoruz. Hadise’nin bu günlerde, ‘senden birincilik bekliyoruz’ söylemlerinden daha çok iyi dilek, duygu ve dualara ihtiyacı var” dedi.
Atay, bu açıklamayla insanları üzmek istemediğini, ama Hadise’nin ciddi bir kontrol altında olması gerektiğini ifade ederken, Hadise’nin, dinlendikten ve tedavi gördükten sonra yarı finale hazır olacağını, çok büyük sorun olmayacağına inandığını, bu sorunun çözüldükten sonra başarıyı bekleyeceklerini söyledi. (aa)