Hafta sonu aktiviteleri

Jacobs, iki paket Türk kahvesi alanlara kahve falı yorumları kitabını hediye ediyor.

Neyse halim çıksın falim
Jacobs, iki paket Türk kahvesi alanlara kahve falı yorumları kitabını hediye ediyor. Jacobs Keyif Türk Kahvesi'nin katkılarıyla iki cilt halinde hazırlanan kahve falı yorumları bu ay fal meraklılarına sunulmaya başlandı.
Gece gündüz sergi
Haftanın 7 günü 24 saat sanatseverlerin ziyaretine açık tek sanat galerisi olan Bilgi Atölye 111, 13 Aralık-3 Ocak tarihlerinde Art Directors Club 81. Ödül Sergisi'ne ev sahipliği yapıyor. New York'ta 1920 yılında; reklamcılık, grafik tasarım, interaktif medya, yayın tasarımı, tipografi, çevre tasarımı, fotoğraf ve illüstrasyon gibi disiplinlerde yaratıcılığı geliştirmek üzere kurulan Art Directors Club'ın 81. Ödül Sergisi'nde 200 den fazla yapıt bulunuyor.
Tel: (0212) 292 86 97
Saçınıza dikkat!
Kişinin tarzı saçında saklıdır. Ne kadar çılgın ya da sofistike giyinirseniz giyinin, saçınız tüm görüntünüzü değiştirebilir. Saç modası yaratıcıları ve uygulayıcıları, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de modanın hızına ve çizgisine paralel giden yolda, ihtiyaçlara cevap veriyorlar. 1999 yılından beri Etiler'de hizmet veren Cozy Hair Style Factory'de çalışan ekip de en az Cozy'nin yaratıcıları Gülay Tiran, Ertan Altun ve Kemal Baykar kadar yeniliklere açık.
Tel: (212) 351 09 45
Uzakdoğu rüzgârı
Ankara'da büyük ilgi gören 5. Uluslararası Uzakdoğu Film Festivali, 9-30 Aralık tarihleri arasında İstanbul'da. Festival salonları: Alman Kültür Merkezi, Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu Akbank Kültür ve Sanat Merkezi. www.uzakdogufilm.org