Haftada en az 3 kez sevişecekler

Haftada en az 3 kez sevişecekler
Haftada en az 3 kez sevişecekler
ABD'li yıldız oyuncu Joanna Krupa ve nişanlısı evlenmeden önce ilginç bir evlilik sözleşmesine imza atmaya hazırlanıyor

Şimdiye kadar ünlü isimlerin aralarında yaptığı evlilik sözleşmesine tüm dünya şahit oldu. Kimisi mal varlığını korurken kimisi ise bunun gibi birçok madde ekledi sözleşmeye. Bugünlerde gösteri dunyasında öyle bir evlilik sözleşmesi yapılacak ki bugüne kadar kimse ne böyle bir şey duydu ne de gördü.

ABD 'li güzel oyuncu Joanna Krupa nişanlısı ile neredeyse tüm ünlü isimler gibi olağan bir evlilik sözleşmesi imzalayacak. Ancak sözleşmede 33 yaşındaki Joanna Krupa nişanlısı Romain Zago ile evlenmeden önce 'haftada en az üç kez' sevişeceklerine dair bir anlaşma imzalamak konusunda ısrarlı.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesind eyer alan habere göre; Krupa 'nın nişanlısı Romain Zago, evlendikten sonra cinsel yaşamının zarar görmemesi için sık rastlanmayan böyle bir yasal önlem almak istediğini açıkladı.

Bir gece kulübü sahibi olan Zago "Aslına bakılırsa uzun yıllar birlikte olduktan sonra mükemmel bir seks hayatına sahip olan çift yoktu. Biz de Joanna ile 6 yıldır birlikteyiz. Joanna ise cinsellik konusunda tıpkı bir makine" şeklinde konuştu. (Gazeteport)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Dünya

  ,

  Cinsellik

  ,

  Seks

  ,

  Ünlü

  ,

  Gece

  ,

  Mail

  ,

  anlaşma

  ,

  Gösteri

  ,

  evlilik