Hale Soygazi, Kaderimin Yazıldığı Gün dizisine katıldı

Hale Soygazi, Kaderimin Yazıldığı Gün dizisine katıldı
Hale Soygazi, Kaderimin Yazıldığı Gün dizisine katıldı
Ünlü oyuncu Hale Soygazi, Star TV'deki Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi ile izleyecilerin karşısında... Soygazi "Özcan Deniz çok takdir ettiğim bir isim, Türk sinemasına başarılarıyla değer katıyor" açıklamasını yaptı.

Yeşilçam ’ın usta ismi Hale Soygazi ekranların vazgeçilmez dizisi 'Kaderimin Yazıldığı Gün' ile izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun üstlendiği ekranların vazgeçilmez dizisi 'Kaderimin Yazıldığı Gün'e Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Hale Soygazi de katıldı.
Dün akşam yayınlanan yeni bölümden itibaren Neval karakteriyle Defne’nin (Begüm Kütük Yaşaroğlu) annesini canlandırmaya başlayan Hale Soygazi, 'Kaderimin Yazıldığı Gün'e katılmasıyla ilgili oldukça heyecanlı olduğunu belirterek '7’den 70’e herkesin çok yakından takip ettiği, benim de ilk bölümünden bu yana ilgiyle izlediğim bu özel projede yer almak mutluluk verici. Özcan Deniz çok takdir ettiğim bir isim, Türk sinemasına başarılarıyla değer katıyor. Eğer zamanında Yeşilçam’da olsaydı, şu an olduğu gibi o döneme de damgasını vururdu.' dedi.