Hande Doğandemir 5. kattan atladı!

Hande Doğandemir 5. kattan atladı!
Hande Doğandemir 5. kattan atladı!
Özellikle Güneşi Beklerken adlı dizideki rolüyle hafızalara kazınan Hande Doğandemir, yeni filmi için kamera karşısına geçtiği sette 5. kattan atladı. Olayı tedirginlik içerisinde izleyen çalışma arkadaşları Doğandemir'in çığlıkları duyuldu...

RADİKAL - 'Her Şey Aşktan' filmi için birçok kılığa giren ve her bir sahne için defalarca ayrı ayrı dersler alan Hande Doğandemir'in 5. kattan atlama sahnesi geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ile paylaştığı Herşey Aşktan filmi için rol gereği boksör oldu ringe çıktı, Tango dansıyla herkesi kendine hayran bıraktı, boğazın serin sularına tereddütsüz atladı ve en sonunda bir binanın 5. katından kendini aşağıya bıraktı.

Hande Doğandemir fiyatını üçe katladı

Çekimler başlamadan atlama sahnesinin yapılacağı terasta oldukça keyifli anlar yaşayan güzel oyuncu, atlama sahneleri yaklaşınca heyecanını saklayamadı. Sinemada çok kullanılan bir teknik ile oyuncuyu ayaklarından ve belinden özel ipler ile bağlayan ekip işini bitirince sıra atlama sahnesine geldi. Heyecanın dorukta olduğu sette oldukça tehlikeli sahne için motor denmiş ve çekim başlamıştı ve işte o anda Hande'nin çığlıkları ile set inledi.