Hapisten çıkmış gibiyim

Hapisten çıkmış gibiyim
Hapisten çıkmış gibiyim
Dünya çapında tanınmasını Harry Potter'a borçlu ama artık bıkmış! Emma Watson, Hermione karakterinden sonunda kurtulduğu için pek mutlu...

Harry Potter serisinde Hermione Granger karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Emma Watson , “Harry Potter çekimleri boyunca kendimi Hogwarts’ta hapsolmuş gibi hissediyordum. Şimdi hapisten çıkmış gibiyim” dedi. Filmlerden yaklaşık 20 milyon pound kazanan Watson, nihayet Hermione karakterinden kurtulmuş olduğuna sevindiğini söyledi.
Yapım şirketi Warner Brothers’la sözleşmesinin bittiğini açıklayan genç oyuncu, “İnsanları güldürmek, zekice işlerde yer almak istiyorum ama bunun için zamanım var. Şu an Harry Potter’ın bitmiş olmasından dolayı mutluyum” dedi. Bir Harry Potter filminin daha olmadığını bilmenin ‘özgürleştirici’ bir duygu verdiğini söyleyen Watson’a göre uzun süren bir projede yer almanın kötü tarafı başka şeyleri deneyememek. Brown Üniversitesi’nde okuyan 20 yaşındaki oyuncu, “Uzun süre sonra hiç olmadığım kadar mutluyum. Bazen durup dururken gülümsüyorum ve arkadaşlarım, ‘Emma neyin var?’ diyor. Onlara sadece mutlu olduğumu söylüyorum.” diyor. 

Küçük şeylerin tadını çıkaracak
New York Magazine’e konuşan Watson, bir süre yeni bir projede yer almak istemiyor. Üniversiteli olmanın tadını çıkaracakmış. “İstediğim zaman uyanmak, belki bir sandviç yemek, küçük şeylerin tadını çıkarmak istiyorum” diyen Watson, çekimler yüzünden ertelediği hayatını yaşayacağını söylüyor. Harry Potter’ı canlandıran oyuncu Daniel Radcliffe de “Bir daha Harry Potter olmak mı, asla! Bıktım 10 küsur yıldır aynı gözlüklü çocuğu oynamaktan” demişti.


    ETİKETLER:

    Harry Potter

    ,

    Emma Watson