Hapların gücü adına!

Hapların gücü adına!
Hapların gücü adına!
Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir drug store'da görüntülendi. Oyuncu, fit vücudunu spora olduğu kadar destek ilaçlarına da borçlu.

Oyunculuğu olduğu kadar fit vücudu ile de dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ'un en büyük yardımcısı ortaya çıktı. Tatlıtuğ, bu görünümünü yaptığı aşırı spor ve düzenli diyet programına borçlu olduğunu söyledi. Şimdilerde ise yeni dizisi için yeni imaja bürünen Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir drug store'da görüntülendi.

Canlandıracağı karakter için daha da fit bir görünüme kavuşmak isteyen Tatlıtuğ, kendisine bir poşet ilaç aldı. Kıvanç Tatlıtuğ'un aldığı ilaçlar arasında 'kas geliştirici haplar' ile çeşitli vitaminler olduğu öğrenildi. Bu arada yakışıklı oyuncunun yaklaşık 1 senedir doktor kontrolünde kas geliştirici ilaçlar kullandığı, ilaç kullandığı için sık sık kan tahlili yaptırdığı ve kaslı vücudunu da sporun yanı sıra bu haplara borçlu olduğu ortaya çıktı. Oyuncu, mağaza sahibinin ilaçların etkileri ve nasıl kullanılacağıyla ilgili anlattığı bilgileri uzun süre boyunca dikkatle dinledi.