Harbiye'de Ajda şarkıları...

Harbiye'de Ajda şarkıları...
Harbiye'de Ajda şarkıları...
Süperstar Ajda Pekkan, yeni parçası 'Ara Sıcak'la Turkcell Yıldızlı Geceler'de İstanbullular ile buluşmak için hazır! 5 Eylül akşamı BKM organizasyonu ile gerçekleşecek konseri için çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Pekkan, izleyicisine unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

Süperstar Ajda Pekkan, yeni parçası ‘Ara Sıcak’la Turkcell Yıldızlı Geceler’de İstanbullular ile buluşmak için hazır! 5 Eylül akşamı BKM organizasyonu ile gerçekleşecek konseri için çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Pekkan, izleyicisine unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar ‘Oyalama Beni’, ‘Kimler Geldi Kimler Geçti’, ‘O Benim Dünyam’, ‘Boş Sokak’, ‘Yaz Yaz Yaz’, ‘Sen İste’, ‘Nikah’, ‘Alışmak Sevmekten Daha Zor Geliyor’,’ Hoşgör Sen’ gibi birçok unutulmayacak parçaya imza atan Süperstar, eski şarkıları kadar son yıllarda hit olmuş 'Yakar Geçerim', 'Arada Sırada', 'Resim', 'Yan', 'Flu Gibi', 'Vitrin', 'Aynen Öyle', 'Heves', 'Cool Kadın ' parçalarından oluşturucağı sürpriz repertuvarı, hazırladığı görkemli sahnesi ve tükenmeyen enerjisi ile Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde...