'Haremin şeyhi Berlusconi'ydi!'

'Haremin şeyhi Berlusconi'ydi!'
'Haremin şeyhi Berlusconi'ydi!'

D?Addario, ?Ben Berlusconi?nin aksine her detayı hatırlıyorum? diyerek evi tarif etti. FOTOĞRAF: EPA

LONDRA - 42 yaşındaki eskort kadın Patrizia D’addario, İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’yle ilgili açıklamalarına devam ediyor. Başbakanın Roma’daki evindeki partide ikisi lezbiyen 20 kadınla eğlendiğini anlatan D’Addario, “İçeri girince kendimi haremde gibi hissettim, tek şeyh de Berlusconi’ydi” dedi. D’Addario’nun ifadesine göre, gizli partiyi bir arkadaşına anlattığı günün ertesindeyse iç çamaşırları, müzik CD’leri, bilgisayarı ve o gece partide giydiği elbise evinden çalındı.
D’Addario, Berlusconi’nin kendisini tanımadığı iddialarına da “Ben onun aksine her detayı hatırlıyorum” diyerek partinin verildiği evi en ince detaylarına kadar tarif etti. D’Addario, “Söylediklerim doğru olmasaydı Berlusconi yasal işlem başlatırdı. Dava açmaması yalan söylediğinin de kanıtıdır” dedi. Cep telefonuyla çektiği görüntülerin başbakanın yatak odasından olduğunu söyleyen kadın, ‘geniş yatağın’ da Rusya Başbakanı Vladimir Putin’in hediyesi olduğunu iddia etti. Ancak Kremlin sözcüsü bu iddiayı yalanladı.
19 kadın ve onları kiraladığı öne sürülen işadamı Gianpaolo Tarantini de hâlâ sorgulanıyor. La Repub-blica gazetesinin ‘Kokain Irmağı’ başlıklı haberine göre savcılara göre partide 34 yaşındaki Tarantini’nin sağladığı uyuştucular da kullanıldı.
Partideki kadınlardan 23 yaşındaki Barbara Montereale de önceki gün arabasını yanarken bulduğunu söyledi. Montereale ayrıca, “Patrizia bana Berlusconi’nin onu Putin’le grup sekse zorladığını ama kendisinin bunu kabul etmediğini söyledi” diyerek yeni bir iddia ortaya attı. 

Berlusconi: Değişmemem!
Berlusconi’yse yıpratılmak istendiğini savunup “Değişecek halim yok, ben böyleyim. İtalyanların yüzde 61’i beni istiyor. Zira onlar benim iyi, cömert, samimi, sadık, sözünü tutan biri olduğumu biliyor. Bu yaşta kendimi değiştirecek değilim” dedi.
İddialar için, “Daha neler uydurabileceklerini bilmiyorum. Ama asılsız olduğu anlaşılacaktır” diyen Berlusconi, D’Addario’yu da isim vermeden eleştirerek, “Maalesef yanlış konuk seçmişiz. Yüzlerce kişiyi soframda ağırladığım düşünülürse bu tür hatalar mümkündür. Bir konuğumun elinden cep telefonunu aldırmayı hiç düşünmedim. Benim bulunduğum bir ortamda, ahlak ve normal dışı şeyler olmaz. Yetenekli bir oyuncu ve eğlendirme becerisi yüksek biri olduğum için yemeklerimin eğlenceli olması zaten normaldir” diye konuştu. (Yaşam Servisi)