Harika Avcı'nın eşine iki ay eve yaklaşmama cezası

Harika Avcı'nın eşine iki ay eve yaklaşmama cezası
Harika Avcı'nın eşine iki ay eve yaklaşmama cezası
Harika Avcı'nın 'Bana tekme attı' diyerek şikâyetçi olduğu eşine eve iki ay yaklaşmama cezası verildi.

Şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı ile 2009'da evlendiği menajeri İbrahim Öztürk'ün arasında sular durulmuyor. Avcı, kendisinden 25 küçük eşine iki kez boşanma davası açmış daha sonra vazgeçmişti. Avcı, 25 Ocak'ta yine polise başvurdu.

Eşinin sürekli bonzai ve kokain kullanıp kendisini darp ettiğini anlatan Avcı, " Sabah 04.45'te beni uyandırdı. Küfürler edip, tekme attı. 'Üzerimde olan uyuşturucudan daha fazla vardı nereye sakladın' dedi. Suratıma vurdu. Şikâyetçiyim" dedi.

Öztürk ise ifadesinde Avcı'nın ileri derecede şizofren ve madde bağımlısı olduğunu belirterek, olay günü kendisine şizofren bakışlar atıp sadistçe şeyler söylediğini ve tehdit ettiğini öne sürerek, eşinden şikâyetçi oldu.

Kiraz Mevsimi'nde Atilla Saral sürprizi

Babadan oğula geçen dizi: Arka Sokaklar

Mahsun Kırmızıgül 'Mucize' için onu bekledi

John Malkovich - Belçim Bilgin buluşmasıMÜŞTEREK EV AVCI'YA...

Mahkeme , Harika Avcı'nın koruma talebini kabul etti. Öztürk'ün eşine karşı tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verildi. Emirgan'daki müşterek konutun Avcı'ya tahsis edilmesi kararlaştırıldı.

Öztürk'ün eşinin işyeri ve konutuna iki ay süreyle yaklaşmaması, silahını yetkili kuruma teslim etmesi karara bağlandı. Yoklama kaçağı olan Öztürk hakkında "tehdit" suçundan iki yıla kadar hapis istemiyle dava da açıldı. ( Günaydın-Ali Oktay)