Hastaneye yetişemedi, bebeğini arabada doğurdu

Hastaneye yetişemedi, bebeğini arabada doğurdu
Hastaneye yetişemedi, bebeğini arabada doğurdu
Lesia Pettijohn isimli kadın doğum yapmak için hastane yolundayken sancısı şiddetlenince, arabanın ön koltuğunda, hiç kimseden yardım almadan bebeğini dünyaya getirdi. Arabayı kullanan eşi, koltuğunun yanına yerleştirdiği cihaz ile kadının doğum anını saniye saniye kaydetti.

Her kadın için kendi doğum anı oldukça özeldir kuşkusuz, fakat Lesia Pettijohn isimli bu cesur kadın için diğer annelerinkinden daha farklı bir durum söz konusu olabilir. Daily Mail’ın haberine göre eşiyle birlikte doğum için yola çıkan Pettijohn, sancıları sıklaşınca ve hastaneye kadar bekleyemeyeceğini anlayınca, 4,5 kilogramlık oğlunu, arabanın ön koltuğunda, tek başına doğurdu.

Doğum yapacağı hastaneye 45 dakika uzaklıktaki evlerinden yola çıkan çift, Lesia’nın sancıları sıklaşınca önce ne yapacaklarını bilememiş gibi görünseler de, oğulları Josiah dünyaya gelmek için hastaneyi bekleyemeyecek kadar sabırsızlandığından doğum arabanın içinde gerçekleşmiş. Lesia sancıları ağırlaşınca oldukça paniklemiş ama eşinin durmamı ister misin sorusuna hayır diye cevap vermiş. Bunun üstüne arabayı sürmeye devam eden 24 yaşındaki John, daha sonra yaptığı açıklamada yanlarında bir cep telefonu olmamasının bunda etkisi olduğunu söylemiş.

Herhangi bir komplikasyon yaşamadan bebeğini doğuran Lesia’nın ve şimdiden doğum hikayesiyle hatırı sayılır bir üne sahip olan Josiah’ın sağlık durumlarının gayet iyi olduğu paylaşılan bilgiler arasında.

Lesia Pettijohn'un bebeğini doğurduğu an aşağıdaki videoda izlenebilir. Görüntüler rahatsız edici olabilir, bilginize sunarız. 


    ETİKETLER:

    Kadın

    ,

    Mail