Hatice Şendil hamile mi?

Hatice Şendil hamile mi?
Hatice Şendil hamile mi?
Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar evlilikleri hakkında açıklamada bulundu. Hatice Şendil Sağyaşar hamilelik iddialarına son noktayı koydu.

Hatice Şendil ve Ali Sunal’ın iki sevgiliyi canlandırdığı “ Hayat Öpücüğü” filminin basın tanıtımı geçen gün St.Regis Otel’de gerçekleşmişti. Yapımcılığını BKM’nin , yönetmenliğini ise Şenol Sönmez’in üstlendiği filmin oyuncuları soruları yanıtladı.

Toplantıda ilk kez bir sinema filminde oynamanın heyecanını yaşayan Hatice Şendil ‘Hayat’ karakterini canlandırdığı film için şunları söyledi:  “Bu film benim ilk göz ağrım. Balayı planlarımı bir kenara atıp bu filme dahil oldum. Burada sizinle birlikte izlediğim fragmanın haricinde de hiçbir sahnesini izlemedim. Seyirciyle buluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

Hastalık hastası, takıntılı ‘Metin’in yaşam dolu sevgilisi ‘Hayat’ karakterini canlandıran Şendil, ‘Bebek ne zaman ?’ soruları üzerine “Kalbimizde çok istiyoruz. Ben biraz kilo aldım o yüzden mi soruyorsunuz? Hamile değilim. Olsa sizden saklamayız” şeklinde açıklamada bulundu.

 

 

Hatice Şendil Kimdir?

Antalya’da büyüyen annesi İstanbul’lu babası Selanik göçmeni olan oyuncu üniversitede işletme bölümünü okudu. 2 sene Ayla Algan'ın da içinde bulunduğu önemli hocalardan oyunculuk dersi aldı.

2001'de Miss Turkey yarışmasında ve Miss Europe yarışmasında üçüncü olan Şendil, yarışmadan sonra eğitimine devam etti. Kurtlar Vadisi Pusu, Eylül, Dila Hanım ,Kaderimin Yazıldığı Gün, Yaban Gülü, Kara Dağlar ve Fesupanallah dizileriyle ekran karşına çıkan Şendil, 29 Mayıs 2015’de, bundan 5 yıl önce dizi setinde Burak Sağyaşar ile başlayan aşklarını ise nikah masanına taşıdılar.