Hayalet aradı, aşkı memnu buldu!

Hayalet aradı, aşkı memnu buldu!
Hayalet aradı, aşkı memnu buldu!
Tazmanya'da 'hayaleti' bulmak için evine kamera koyan adam tatsız bir sürprizle karşılaştı: Reşit olmayan oğluyla kız arkadaşı aynı yataktaydı!

Avustralya’nın Tazmanya Adası’nda yaşayan bir adam, var olduğuna inandığı hayaletleri görüntülemek için evinin çeşitli noktalarına kameralar yerleştirdi. Ancak kameraya yakalanan görüntüler doğaüstü bir olayı değil adamın hayatını karartan gerçekleri gün yüzüne çıkardı.28 yaşındaki kız arkadaşı ve 16 yaşındaki oğlunun cinsel ilişkiye girdiğini kamera kayıtlarından öğrenen adam olayı polislere haber verdi. 11 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisinin oğluyla ilişkiye giren kadın , ifadesinde reşit olma yaşının 16 olduğunu sandığını ve olaydan ötürü çok utandığını söyledi.
Adamın oğlu ise ilk önce babasının sevgilisiyle 3 kez birlikte olduklarını itiraf etti fakat sonra ikilinin pek çok kez otelde buluştukları ortaya çıktı. Kadın çıkarıldığı mahkeme tarafından 17 yaşından küçük, reşit olmayan biriyle cinsel ilişkiye girmekten suçlu bulundu, cezası ise önümüzdeki hafta belli olacak. (Hürriyet.com.tr)


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Avustralya

  ,

  Mahkeme

  ,

  haber

  ,

  Kız

  ,

  Kadın