Hayatını Jackson'un ölümüne borçlu

Hayatını Jackson'un ölümüne borçlu
Hayatını Jackson'un ölümüne borçlu
Michael Jacksonun ölümünden sonra sigorta şirketinin sağlık kontrolüne zorladığı Fransız şarkıcı Johnny Hallyday kolon kanseri ameliyatı oldu.PARİS - Fransız şarkıcı Johnny Hallyday’in kolon kanseri ameliyatı geçirdiği bildirildi.
Tele Star dergisindeki haberde, 66 yaşındaki şarkıcının yaz aylarında bir ameliyat geçirdiği ve şimdi sağlık durumunun gayet iyi olduğu belirtildi.
Haberde, zor günler geçirdiğini ifade eden şarkıcının, "Doktorlar bir polip saptadı ve tam zamanında, başlangıç noktasında alındı, alınmasaydı ileride ciddi bir şeyle karşılaşabilirdim" sözlerine yer verildi.
Hayatını Michael Jackson’a borçlu olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, "Jackson’ın ölümünden sonra sigorta şirketim, beni kapsamlı bir tıbbi kontrolden geçmem için zorladı. Bağırsak kanseri bulgusuna bu kontrolde rastlandı. Ben, bir anlamda hayatımı Michael Jackson’a borçluyum" dedi.
İki aylık yaz tatilinden sonra Johnny Hallyday dün Lille kentinde sahnelere döndü. Şarkıcının "son" dediği turnesinin ikinci bölümü Şubatta Paris’te bitecek. (aa)