Hazal Kaya sokakta sevişmek istemedi


Hazal Kaya sokakta sevişmek istemedi

Hazal Kaya sokakta sevişmek istemedi
Hazal Kaya şu an rol aldığı Kanal D'deki 'A.Ş.K' dizisinde bir sahneye itiraz etti. 'Bunu hemen senaryodan çıkartın' dedi. Senaryo son anda değiştirildi

Hazal Kaya 2 yıl önce Show TV'deki ' Adıı Feriha Koydum'da oynarken senaryodaki 'bekaret' kontrolü sahnesine itiraz etmiş, 'Ben bu sahnede asla oynamam demişti. Sonrasında yönetmen ve yapımcı ile çıkan huzursuzluklar nedeniyle diziden ayrılmıştı.

Hazal Kaya şu an rol aldığı Kanal D 'deki 'A.Ş.K' dizisinde bir sahneye itiraz etti. 'Bunu hemen senaryodan çıkartın' dedi.

SOKAK DEĞİL, BANYO

Hazal Kaya'nın (Azra) itiraz ettiği; Hakan Kurtaş (Kerem) ile sokakta sevişme sahnesiydi. Yapımcı ve yönetmene 'Hazal Kaya sokakta sevişemez' denildi. Sokak sahnesi senaryodan çıkartıldı.

Bunun yerine Hazal Kaya ile Hakan Kurtaş'a 27 Kasım'daki bölümde banyoda sevişme sahnesi yazıldı. Hazal Kaya burada da itiraz edip yönetmene 'Fazla ayrıntıya girmeyelim' talimatını verdi.

Hazal Kaya şu an rol aldığı Kanal D'deki 'A.Ş.K' dizisinde bir sahneye itiraz etti. 'Bunu hemen senaryodan çıkartın' dedi. Senaryo son anda değiştirildi. ( Posta .com.tr)