Haziranda hiç konser yok!

Haziranda hiç konser yok!
Haziranda hiç konser yok!

Gezi direnişi nedeniyle Vodafone İstanbul Calling kapsamındaki Zaz, The National, Bloc Party, The Prodigy, Thirty Seconds to Mars, Sigur Ros, Snoop Dogg konserleri ve Efes One Love iptal edildi.
İki haftadır başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ’yi sokaklara döken Gezi Parkı direnişi nedeniyle Pozitif Live tarafından Vodafone İstanbul Calling kapsamında haziran ve temmuz başında gerçekleşmesi planlanan pek çok konser ve etkinliğin iptal edildiği duyuruldu. Vodafone İstanbul Calling kapsamındaki Zaz, The National, Bloc Party, The Prodigy, Thirty Seconds to Mars, Sigur Ros, Snoop Dogg konserleri iptal edilirken bir iptal haberi de Blur’un sahneye çıkacağı Efes One Love Festival’den geldi. 20-22 Haziran tarihlerinde 12’ncisi gerçekleşmesi beklenen festivalden yapılan açıklamada alkollü içeceklerle ilgili düzenlemeye dikkat çekilirken festivalin bu yıl başka bir formatta ya da başka bir tarihte gerçekleşeceği duyuruldu.
Ayrıca haziran sonundaki Avea Escape to Music Festivali ileri bir tarihe ve Turkcell yıldızlı geceler konserlerinin başlangıcı da 2 Temmuz tarihine ertelendi.
Bilet iadeleri için Biletix’in en kısa zamanda bilet satın alanlarla e-mail ve SMS yoluyla iletişime geçeceği duyuruldu.