HDP'lilere saldırı Beren Saat'i isyan ettirdi!

HDP'lilere saldırı Beren Saat'i isyan ettirdi!
HDP'lilere saldırı Beren Saat'i isyan ettirdi!
Ünlü oyuncu Beren Saat, Erzurum'da çıkan olaylara tepki gösterdi. Ancak bu mesajdan bir kaç saat sonra Beren Saat, Twitter'da kendisine yönelik tepkiler ve hakaretler üzerine mesajını sildi.

Ünlü oyuncu Beren Saat, Erzurum'da dün, HDP mitingi öncesinde çıkan olaylara tepki gösterdi. İçinde şoför olan HDP aracının ateşe verildiği olaya ünlü oyuncu sosyal medya hesabından şu mesajıyla isyan etti:
"Erzurum'da HDP minibüsü kullanan şoförü yaktılar! Terörist diye diye halk terörist oldu! Nasıl bir nefret yarattınız bu altı üstü bir siyasi seçim. Artık hedef göstermeyin ne olur... Ekmek almaya giden çocuğun, şoförün, gazetecinin elinize bulaşan kanın hesabı o çok korktuğunuz öbür dünyada sorulur." 

Ancak bu mesajdan bir kaç saat sonra Beren Saat, Twitter 'da kendisine yönelik tepkiler ve hakaretler üzerine mesajını sildi.

Beren Saat aylık 360 bin TL kazanacak

 


  http://www.radikal.com.tr/137328813732886

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kevin cevahir - user742894

  sanatcilar yasadiklari toplumda duyarli olabildikleri olcude sanatci kimliklerine kavusurlar.bir AHMET KAYA, BEREN SAAT,MEHMET ASLANTUG,KADIR INANIR ve daha bir cok ismini burda sayamadigim degerli sanatcilarimiz, saygi ile anilacaklardir.

  doğru yazmış - user405949

  Doğru yazmış. akıllı kız. bedavadan sanatçı olunmuyor işte. Beran'ı kutlarım. ama memekette trol çok.,,

  Azgın sürü - makul

  Beren hanımı cesareti ve gelişkin insani yönü için kutluyorum. Mesajı silmesi ise normal zira Beren hanımın kadın olmasını da iştahlı saldırıları için ek bir sebep yapan, insani tarafları hala gelişmemiş hayvani dürtülerle hareket eden azgın ve değersiz güruhun ağzını kapatmak gerekirdi diye düşünüyorum.

  Demokrasi Herkese Lazım - Selimserincan

  "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın" dönemi bitti. Artık insanlarımız duyarlı. Kutlarım sayın Beren Saat.

  İNANMIYORLAR Kİ KORKSUNLAR - m.rozbilen

  Sayın Beren Saat yanılıyor. Onlar öbür dünyaya inanmıyorlar ki korksunlar. İnanan adam bu vahşetleri, canavarlıkları yapar mı? Yapanlar kadar kışkırtanların suçu yok mu? Esas suçlu birilerini hedef gösterip diğerine vazife yükleyenlerdir.

  Maskeli Maskot - user525990

  Beren hanım sanırım meşru zemin aldatmacası ile meydanlarda miting yapan hdp'yi gerçekten meşru görüyor. Eğer hdp meşru bir parti ise ilk önce dağdaki teröristlerle iş birliği yapmayı bıraksın, onların silah kullanmamaları adına kendilerine göstermelik değil gerçek anlamda tepki koysun. Bu zihniyet tıpkı abd'nin ve israil'in dünyanın gözünün içine baka baka yaptığı zulüm ve pişkince yalan söylemesi ile aynı zihniyet. Kendileri kobani bahanesi ile 51 Kürt vatandaşın hunharca katlinin sorumlularındandır. Hakkari hava alanı iki sene geç açıldı. Bunun neresi Kürtçülük bunun neresi milliyetçilik. Amaç oraları izole edip birilerine peşkeş çekmektir. Maske bir şeyleri gizler ama her şeyi değil.