Hem göze hem kulağa

Hem göze hem kulağa
Hem göze hem kulağa
Pop müziğin genç ismi Atiye, Pasaj Müzik etiketiyle yayımladığı 'Soygun Var' albümünün 2. video klibini 'Ya Habibi' şarkısına çekti.

Pop müziğin genç ismi Atiye, Pasaj Müzik etiketiyle yayımladığı ‘Soygun Var’ albümünün 2. video klibini 'Ya Habibi' şarkısına çekti. Klibin yönetmenliğini 'Budur', 'Muamma', 'Salla' gibi hit olmuş şarkılarının yönetmenliği yapan Murad Küçük üstlendi. Orion stüdyolarına kurulan özel bir dekorda çekilen video klip Veli Kuzlu'nun görüntü yönetmenliğinde 18 saat sonunda tamamlandı. Atiye, Zeynep Erdoğan'ın özel olarak hazırladığı tasarımlarını giydi.

Klip çekimlerindeki dans sahneleri için Almanya 'nın başarılı koreografi Nikeata Thompson ile çalışan Atiye’ye klip boyunca 4 yabancı 2 Türk dansçı eşlik etti.

Atiye, yorumculuğunun yanı sıra besteci kimliğinin de öne çıktığı yeni albümü 'Soygun Var’ı İskender Paydaş'ın müzikal direktörlüğünde hazırladı. 10 şarkının yer aldığı albümde Atiye’ye ait 4 bestenin yanı sıra, Nazan Öncel, Murat Güneş , Deniz Erten, Bora Duran, Alişan Göksu, Serkan Karayiğit, Pritam Chakraborty, Irshad Kamil, Phouebus Tassopoulos, İskender Paydaş ve Orhan Yılmaz gibi söz yazarı ve besteciler yer aldı.