'Hem iftiraya hem saldırıya uğradık'

'Hem iftiraya hem saldırıya uğradık'
'Hem iftiraya hem saldırıya uğradık'
Şarkıcı Emrah'ın eşi Sibel Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Bodrum'daki evlerine yapılan saldırının perde arkasını anlattı.

Şarkıcı Emrah'ın eşi Sibel Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Bodrum'daki evlerine yapılan saldırının perde arkasını Günaydın'a anlattı. Emrah'ın evde olmadığı bir gün; 8 aylık oğulları Elyesa, annesi, kız kardeşleri ve 17 yaşındaki yeğeniyle, komşularının bıçaklı saldırısına maruz kaldıklarını anlatan Sibel Erdoğan, saldırgan grubun iddialarına da yanıt verdi. İddialara göre; daha önce Erdoğan'ın yakınları, komşularının çocuklarını, evlerinin önünde oynadıkları için hırpalayıp darp etmiş. Bu olay sonrasında davalık olmuşlar ve bu davayı da karşı taraf kazanmış. İşte Erdoğan'ın açıklamaları:

BENİM YÜZLERCE ÇOCUĞUM VAR'

Bu bana ve aileme atılan iğrenç bir iftiradır ve gerçek dışıdır. Benim de 8 aylık bir evladım var. Benim hayat görüşüme ve anneliğime asla yakışmaz. Benim, Elyesa'nın dışında yüzlerce çocuğum var. Eşimin memleketi Diyarbakır'da yaptırdığı Ayten Elyesa Erdoğan Zihinsel Engelliler Okulu'ndaki çocukların fahri annesiyim ve bunun gururunu, mutluluğunu yaşıyorum.

BIÇAKLA ÜZERİMİZE YÜRÜDÜ

Her gün içimiz acıyarak okuduğumuz kadına yönelik şiddet haberleri bu sefer gözümün önünde gelişti. Yaşlı kadın bir anda ortadan kaybolup nereden aldığını bilmediğimiz büyük bir bıçakla koşarak bıçağı hepimizin üstüne savurdu. Bundan dolayı bıçak kesikleri oluştu. Hayatımda hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Çığlıklardan 8 aylık evladım, evin içinde de olsa korkarak çok ağladı.

BİZDEN NEFRET EDİYORLAR

Eşim Emrah Erdoğan, Türkiye 'nin en önemli sanatçılarından biridir ve bunun gururunu yaşıyorum. Fakat bunun yanında ünlü birinin eşi olmak, ekstra sorumlulukları da yanında getiriyor. Bu yüzden hayatıma dikkat ederek yaşıyorum. Benim gördüğüm; ünlüleri sevenlerin olduğu kadar nefret edenlerin de varlığı. (Sabah)


  http://www.radikal.com.tr/140826814082681

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  OTURDUĞUN MUHİT VE KOMŞULAR ÇOK ÖNEMLİDİR.. - ARAGORA

  Sn Emrah kardeşim; sana bir öğüdüm var..MUHİT DEĞİŞTİR.BIÇAKÇI KOMŞULAR ARASINDA SENİN İŞİN NE ? Biraz paraya kıy...Sanatçıların genellikle oturduğu sitelere git..Bilmem anlatabildim mi ?