Hintli milyarder ve ailesi Bodrum tatilini tamamladı

Hintli milyarder ve ailesi Bodrum tatilini tamamladı
Hintli milyarder ve ailesi Bodrum tatilini tamamladı
Formula-1'deki 'Sahara Force İndia' takımının patronu Hintli milyarder 61 yaşındaki Prens Vijay Mallya, 3 çocuğu ve eşiyle lüks yatında geçirdiği altı günlük Bodrum tatilini tamamlayarak kentten ayrıldı.

RADİKAL- Formula-1’deki ’Sahara Force İndia’ takımının patronu Hintli milyarder 61 yaşındaki Prens Vijay Mallya, 3 çocuğu ve eşiyle lüks yatında geçirdiği altı günlük Bodrum tatilini tamamlayarak kentten ayrıldı.

İngiltere , ABD ve Hindistan başta olmak üzere 50’ye yakın ülkede alkollü içecek, gayrimenkul, gübre, havacılık altyapısı ve akaryakıt sektöründe yatırımları bulunan Hintli yatırımcı Prens Vijay Mallya, eşi Rekha Mallya, oğlu Sidhartha Mallya (28), kızları Leana Mallya (21), Tanya Mallya (18) ve Laila Malya (23) ile Akdeniz ve Ege’deki tatilleri kapsamında geldikleri Bodrum turunu tamamladı. Altı gün süren tatillerinde Mallya ailesi, süper lüks yatları Indian Empress ile Bodrum koylarını gezip barlar sokağında eğlendi. Tatilin son gününü dün yatta güneşlenerek geçiren Mallya ailesi, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Tatilini tamamlayan aile , yatlarıyla bu Sabah ilçeden ayrıldı. (DHA)

 

.