Hollywood'un en çok kazanan çifti onlar!

Forbes dergisine göre Beyonce ve Jay Z, en çok kazanan çift... Çiftin bir yıllık gelirinin 95 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

En çok kazanan ünlü çiftler listesini açıklayan Forbes dergisine göre, Amerikalı ünlü şarkıcı Beyonce ile eşi müzisyen ve yapımcı Jay Z, bir yıl içinde en çok kazanan çift oldu. Çiftin yıllık gelirinin yaklaşık 95 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Jay Z, ‘Watch the Throne’ albümüyle platin plak kazanmış ve dünya turu çerçevesinde ABD ’de verdiği her bir konserden 1,4 milyon dolar kazanmıştı. Beyonce’un ‘Mrs Carter’ dünya turu ise ünlü çifte gecelik 2 milyon dolar gelir getirmişti. Jay Z, müzik kariyerine ek olarak yapımcılıkla da uğraşırken Beyonce’nin kendi giyim ve parfüm markaları var.

Listenin ikinci sırasında Amerikan futbol oyuncusu Tom Brady ile Brezilyalı manken eşi Gisele Bundchen geliyor. Çiftin yıllık gelirinin 80 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Dünyanın en çok kazanan mankeni kabul edilen Gisele’in eşi Brady, geçen yıl New England Patriots ile 30 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamıştı. Çift, 50 milyon dolar gelirle Angelina Jolie ve Brad Pitt izliyor.

Mila Kunis ve Ashton Kutcher, 35 milyon dolar gelirle dördüncü sırada yer alırken Kim Kardashian ve Kanye West ise 30 milyon dolar gelirle en çok kazanan çiftler sıralamasında beşinci sırada.