Hollywood'un örnek evliliği sona mı geldi?

Hollywood'un örnek evliliği sona mı geldi?
Hollywood'un örnek evliliği sona mı geldi?
Evlilikleriyle dudak ısırtan Hollywood'un ünlü çifti Michael Douglas ile Catherina Zeta Jones'un boşanmak üzere olduğu iddia edildi.

Ünlü aktör Michael Douglas ile oyuncu eşi Catherine Zeta Jones'un boşanmaya hazırlandığı iddia edildi. Star dergisinin kapağına taşıdığı iddiaya göre 2000 yılında dünyaevine giren ünlü çift boşanıyor.  İleri sürülenlere göre ünü çiftin arası yaşadıkları sağlık sorunları nedeniyle bozuldu.

Douglas, bir süre önce gırtlak kanserine yakalanmış ve tedavi görmüştü. Zorlu bir süreç yaşayan çift, Douglas'ın iyileşmesiyle yeniden eski mutlu günlerine dönmüştü. Fakat bu tedavi süresince yaşanan zorluklar Catherine Zeta Jones'un sağlığını kötü etkiledi. Yıllardır tekrarlayan bipolar bozukluk yeniden ortaya çıktı..

Zeta Jones, geçtiğimiz aylarda bu yüzden bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görmüştü. İddialara göre çiftin ilişkisini bozan da bu oldu. Her ne kadar Catherine Zeta Jones evliliğini kurtarmaya çalışsa da Michael Douglas boşanmakta kararlı. 68 yaşındaki Douglas ile 43 yaşındaki Zeta Jones'un biri kız diğeri erkek iki çocuğu bulunuyor.


  ETİKETLER:

  Star

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Ünlü

  ,

  İddia

  ,

  aktör