Hom Ofis yayından kaldırıldı!

Hom Ofis yayından kaldırıldı!
Hom Ofis yayından kaldırıldı!
TV8 ekranında 4 bölüm yayınlanan komedi dizisi Hom Ofis yayından kaldırıldı.

TV8 ekranında 4 bölüm yayınlanan komedi dizisi reytinglerde beklenileni veremeyince yapımcılığını MinT Yapım'ın üstlendiği ‘Hom Ofis’ 4. bölümde yayından kaldırıldı.

BİROL GÜVEN UMDUĞUNU BULAMADI
Dizinin yapımcılığını üstlenen Birol Güven'in aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrollerinde; Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Samet Göksu, Çağlar Bade Türe, Semra Güzel, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz ve Mesut Can Tomay rol alıyordu.

REYTİNGLERDE TUTUNAMAYINCA...
Komedi dizisi Hom Ofis'in, ratinglerde beklenen başarıyı sağlamaması nedeniyle ekran ömrü kısa sürdü.

Eser Yenenler'e trafik cezası

Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanmaya birlikte gitti

İrem Derici'den 'mastürbasyon' tepkisi!

Gülben Ergen'den Mahsun Kırmızıgül'e destek!


  http://www.radikal.com.tr/127106412710642

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  Ne kadar üzüldük. Acun kendisini de yayından kaldırsa...

  Rating bitti - New User

  Artık büyük bir çoğunluk ve özeliklle de genç nüfus, film ve dizileri internetten takip ediyorlar. Rating ölçüm sistemi de değiştirildikten sonra (amaçlı bir değişiklikti) yandaş medya olarak tabir edilen tv kanallarının da elinde patladı. Şu an yayına giren diziler 1-2 bölüm sonra yayından kaldırılıyor. Gençler ise daha çok büyük bütçeli yabancı dizi ve filmlere kayıyorlar. Hem tercihlerin hem de ölçüm sisteminin aynı anda değişmesi, bu tip patlaklıklara neden oldu. Reklam verenler, şu an neye göre reklam veriyor acaba, gerçeğe göre mi, yoksa şişirilmiş sonuçlara göre mi? Tüm muhabbet zaten reklam pastasından en büyük payı almak değil mi?