Homeland'in Türk yıldızı Playboy'da

Homeland'in Türk yıldızı Playboy'da
Homeland'in Türk yıldızı Playboy'da
Playboy dergisi, bu hafta piyasaya çıkan ağustos sayısında Amerikan TV dizisi 'Homeland'da terörist rolünü oynayan Türk kökenli aktör Numan Acar'ın aktörlük kariyerini, yaşam ve giyim tarzını okuyucularına tanıttı.

Playboy dergisinin yedisayfa ayırdığı makalede, Gümüşhane Kelkit-Kozoğlu köyünde dünyaya gelen 38 yaşındaki Numan Acar’ın 'top terörist' rolünde oynadığı sinema kariyeri, giyimde sade renkleri tercih etmesi, sakallı görünümü, kendine olan güven ve rahatlığı anlatıldı.
“Kazancımı sakalımın uzunluğuna göre kazanıyorum” başlıklı makale için aktör, senarist ve prodüktör Numan Acar; ‘Calvin Klein’, ‘Hannibal’, ‘Drykorn’, ‘Paul Smith’, ‘Maison Margiela’ imzalı tasarımlarla poz verdi. Yazıda Amerikan TV dizisi ‘Homeland’da terörist olarak rol kesen Numan Acar’ın sakallı görünümü, farklı yüz yapısı, derin bakışları, kötü adamı oynaması ve atletik vücuduyla tam bir Hollywood yıldızı olduğundan bahsedildi. 'Homeland'i beğendiğini anlatan Acar “Yüzüm, ilginç görünümüm sayesinde bana bu rol verildi. Bu bana verilen bir hediye, armağan. Aktör olarak filmlerde oynamaktan daha çok kendi vizyonuma inanmam daha önemli” diye konuştu.
Almanya’ya beş yaşında gelen Numan Acar, duvarcılık ve inşaat mühendisliği deneyimlerinin ardından oyunculuğa geçiş yaptığını söylüyor. Aktörlük, senaryo, film yapımcılığı gibi sinemasal işlerinin ağırlık kazanması ve herkes tarafından takdir görmesini imajına bağlayan Acar, günlük giyiminde daha çok tek renkli ve klasik tercihler yaptığını anlattı. (DHA)