Hülya Avşar gözüne Sertab Erener'i kestirdi!

Hülya Avşar gözüne Sertab Erener'i kestirdi!
Hülya Avşar gözüne Sertab Erener'i kestirdi!
Hülya Avşar, Rising Star'la jüri koltuğuna dönmeye hazırlanıyor. O Ses Türkiye'de Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz'la yarışan Avşarkızına bu sefer Sertab Erener ve Fuat Güner eşlik edecek.

RADİKAL- Daha önce Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye yarışmalarında jüri üyeliği yapan Hülya Avşar yine bir ses yarışmasıyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Rising Star Türkçe adıyla Yükselen Yıldız mart ayında Tv8 ekranında izleyiciyle buluşacak.

Programın jüri üyeliği için ilk açıklanan isim Mazhar-Fuat- Özkan’ın Fuat Güner’i olmuştu. Ardından da Sertab Erener’in adı ikinci isim olarak jüri tahtasına yazılmıştı. Hülya Avşar’ın Yükselen Yıldız yarışmasında jüri koltuğunda olacağını söylemesiyle sayı üçe tamamlanmış oldu. 

Üç jürinin toplamı bir İrem etmiyor!

Kırmızı koltuğun kerameti

İrem Derici'den 'mastürbasyon' tepkisi!

En genci 34 yaşında: Türkiye'nin 'olgun' popstarlarıJÜRİLERİN 7 PUANI OLACAK
‘Yükselen Yıldız’ yarışması daha ilk andan itibaren izleyiciyi işin içine dahil ediyor. Yarışma sistemine kayıt yaptıran kişiler canlı performansını değerlendirerek evet ya da hayır yönünde oy kullanıyor. Yarışmacının bir üst tura geçebilmesi için yüzde 70 evet barajını aşması gerekiyor. Her bir jürinin evet oyu ise 7 puan değerinde. O Ses Türkiye’den farklı olarak jüriler yarışmacıları ilk andan itibaren görebiliyor. Hülya Avşar bir önceki müzik yarışması jüriliğinde yarışmayı kazanan kişi olmamasına rağmen İrem Derici'ye dönen tek jüri üyesi olarak hafızalara kazınmış, yarışmanın bugüne kadar en çok başarıya ulaşmış kişiyi fark etmişti.

AYNI BAŞARIYI TEKRARLAYACAK MI?
O dönem Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz gibi göreceli olarak müzik kariyerleri daha ön planda tutan sanatçıların arasından sıyrılarak star ışığı bulma konusundaki iddiasını ortaya koymuştu. Bakalım Hülya Avşar, Fuat Güner, Sertab Erener gibi tecrübeli isimler arasında benzer bir başarıya imza atabilecek mi?