Hülya Avşar: 'Hiçbiri benim kadar iyi değil'

Hülya Avşar: 'Hiçbiri benim kadar iyi değil'
Hülya Avşar: 'Hiçbiri benim kadar iyi değil'
Hülya Avşar, kendi adına yapılan tenis turnuvasının açılışında konuştu: 'Şahan Gökbakar, Mustafa Sandal, Murat Boz, Çağla Şıkel, katılıyor Hiçbiri benim kadar iyi oynayamıyor ama idare ederler' dedi.

Bu yıl 15'inci kez düzenlenen  Hülya Avşar  Cup Senior Tenis Turnuvası, önceki gün Tarabya TED Koleji'nde başladı. Turnuvanın sponsoru olan Gloria Jeans Coffees, Avşar'a tenis raketi şeklinde yüzük hediye etti. Soruları yanıtlayan Avşar, sözlerine "Allah'a çok şükür, nice 15 yıllara..." diye başladı. 

'TENİSE MERAK SARIYORLAR' 
Her yıl Hülya Cup'ın ardından birçok kişinin tenise başladığını söyleyen Avşar, "Bu turnuvayla tenise merak sarıyorlar. Beni en çok mutlu eden şey bu" dedi. Tenis sporuyla ilgilenen ünlü isimlere de espriyle karışık laf atan Avşar, "Filiz Taçbaş, Şahan Gökbakar, Mustafa Sandal , Murat Boz, Çağla Şıkel, Ferhat Göçer, Hakan Ural,Cansel Elçin, Ömür Gedik, Harun Tan... Hiçbiri benim kadar iyi oynayamıyor ama idare ederler" dedi. 

'SELÜLİTLER ORTAYA ÇIKAR' 
Turnuvaya Behzat Gerçeker'in de katıldığını söyleyen ünlü yıldız, "Hülya Cup Ünlüler diye bir turnuva olsa kıran kırana geçer. Kimin selüliti var, kimin yok ortaya çıkar. Gırgır olur" diye konuştu.