Hülya Avşar, Kutluğ Ataman'ın filminde oynayacak

Hülya Avşar, Kutluğ Ataman'ın filminde oynayacak
Hülya Avşar, Kutluğ Ataman'ın filminde oynayacak
Altın Portakal'ı desteklemek için Antalya'ya gelen yönetmen Kutluğ Ataman, festivalin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Hülya Avşar ile yeni bir film çekeceğini söyledi

ANTALYA - Kutluğ Ataman’ın çektiği, 2006 yılında gösterime giren ve ödüller alan ’2 Genç Kız ’ filminde başrol oynayan Hülya Avşar, yönetmenin sürpriz ziyareti karşısında çok mutlu olduğunu söyledi. Filmde ’Leman’ karakterini canlandıran Avşar’ın, Ataman ile sohbetinde, aynı zamanda yepyeni bir film projesi doğdu. Erzincan’da çekeceği uzun metrajlı filmden hemen sonra yeni filmine başlayacağını söyleyen Ataman, bu filmde Hülya Avşar ile çalışacağını aktardı.

Kutluğ Ataman’ın "Sinemanın en iyi oyuncularından biriyle çalışacak olmak harika. Hülya benim uğurumdur" sözlerine karşılık Avşar, "Kutluğ’un yazacağı her rolde oynarım. Zaten ona benden başka bir seçim hakkı vermiyorum" dedi.

BELÇİM BİLGİN DE ROL İSTEDİ
Sohbet sırasında Hülya Avşar ve yönetmen Kutluğ Ataman’ın yanına gelen oyuncu Belçim Bilgin, yeni filmde kendisinin de rol almak istediğini söyleyerek, "İşte aradığım kadro" dedi. Yeni filmde rol alacak sürpriz bir kadın oyuncu daha olduğu, bu ismin filmin tanıtımları sırasında açıklanacağı kaydedildi.

dha