Hülya Avşar: Ne talimatı arkadaşlar!

Hülya Avşar: Ne talimatı arkadaşlar!
Hülya Avşar: Ne talimatı arkadaşlar!
Muhteşem Yüzyıl- Kösem dizinin yapımcısı Timur Savcı'nın konuşmama talimatı verdiği iddialarına Avşar, "Ne talimatı arkadaşlar. Herkes birbirinden bazı konularda ricada bulunur hepsi bu" dedi. Avşar, Kadir Çöpdemir'İn 'Hülya yaşlandı' imasına da yanıt verdi.

RADİKAL- Muhteşem Yüzyıl- Kösem dizinin yapımcısı Timur Savcı’nın konuşmama talimatı verdiği iddialarına Avşar, “Ne talimatı arkadaşlar. Herkes birbirinden bazı konularda ricada bulunur hepsi bu” dedi.

Bir söyleşide Pascal Nouma’nın Hülya Avşar’ı beğendiğini söylemesi üzerine Kadir Çöpdemir’den “Yaşına uygun birini söylesene. Artık yaşlandı” yorumu gelmişti. Avşar bu sözler hatırlatılınca, “O kadar çok şey yapmak istiyorlar ki üzerimden. Kadir’e bir faydam olduysa ne mutlu” dedi. (Gazetevatan)


  http://www.radikal.com.tr/147333014733301

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SAFİYE SULTAN DEĞİL ,HÜLYA SULTANI SEYRETTİK.. - ARAGORA

  Güzel ve başarılı bir kadın Hülya..Kendisini bir çok yönden takdir ederim ve bazı yönlerden etmem..Bu safiye sultan olmamış Hülyacım..Kusura bakma.Sen her zamanki gibi kendini oynamışsın.Hülya sultan çok güzeldi..Ama ne yazık ki senden başka rating alacak bir Safiye sultan da yok..yapacak bir şey yok..Malzeme bu...