Hülya Avşar rest çekti, yönetmen işinden oldu

Hülya Avşar rest çekti, yönetmen işinden oldu
Hülya Avşar rest çekti, yönetmen işinden oldu
Yıllar sonra 'Sultan' rolüyle dizi setlerine dönen Hülya Avşar, rolünün havasına çabuk girdi. Yönetmen Zeynep Günay Tan'la kavga eden Avşar, 'Ya o, ya ben' resti çekince Tan'ın görevine son verildi.

Takvim'de yer alan habere göre Hülya Avşar'ın yıllar sonra ekrana döndüğü dizide yaşanan yönetmen krizinin ardındaki gerçek ortaya çıktı.
Geçtiğimiz haftalarda, daha önce de birçok başarılı dizide imzası olan Zeynep Günay Tan ile yollar ayrılmıştı. Dedikodulara göre başarılı yönetmen ile dizinin yabancı oyuncusu Anastasia Thsilimpou arasındaki kavga, krizin sebebiydi.

Bunun üzerine de yapımcı firma, "Zeynep Günay Tan, görevini ailevi sebeplerden dolayı bıraktı" açıklaması yaptı.

Hülya Avşar'ın Kösem Sultan yasakları

SETTE AGRESİF TAVIRLAR

Ancak Tan'ı işinden eden isim Hülya Avşar'dı. Setin ilk gününden itibaren gergin tavırlar sergileyen Avşar Kızı, kaprisleriyle Zeynep Günay Tan'ı bıktırdı. Geçtiğimiz günlerde de Hülya Avşar ile Tan arasındaki kriz, doruğa ulaştı. Avşar, yapımcılara "Ya ben, ya o" diye rest çekti.

Yetkililer, bu rest üzerine Zeynep Günay Tan'ın görevine son verdi. Böylece dizide 'Sultan' rolünü oynayacak olan Hülya Avşar, ilk kıyımı yaptı! Avşar'ın set ekibine karşı da sürdürdüğü agresif tavırlar, çalışanları bezdirdi.

İşte Hülya Avşar'ın Safiye Sultan pozları

60 BİN LİRALIK KAPRİS

Uzun zaman sonra dizi sektörüne dönen ve yeni projesinden bölüm başına 60 bin lira alacak olan Hülya Avşar, kaprisleriyle şimdiden herkesi çıldırtmış durumda.

Genç Kösem Sultan Anastasia Thsilimpou ne kadar kazanacak?

Genç Kösem Sultan Anastasia Thsilimpou kimdir?

Kösem Sultan dizisinden ilk kare

İşte 'Kösem Sultan'dan ilk fragman!