Hülya Avşar'a dizi setine geri dönüyor

Hülya Avşar'a dizi setine geri dönüyor
Hülya Avşar'a dizi setine geri dönüyor
Hülya Avşar, Star TV'yle dizi çekmek için prensipte anlaştı. Haberi Star Life programında veren Avşar, "Evet yakında yeni diziyle dönüyorum" dedi.

Hülya Avşar, Star TV'yle dizi çekmek için prensipte anlaştı. Haberi Star Life programında veren Avşar, "Evet yakında yeni diziyle dönüyorum" dedi.Osman Sınav'ın yöneteceği dizi, Avşar'ın hayatından kesitleri de içerecek.

Kendi şov programıyla yeni sezonda ekrana gelmeye başlayan Hülya Avşar, 9 yıl aradan sonra dizi setlerine de geri dönüyor. Son olarak 2006 yılında ‘ Kadın Severse’ isimli dizide oynayan Hülya Avşar yeni sezonda setlere geri dönmeye hazırlanıyor.

Akşam 'da yer alan habere göre setlerden uzak kaldığı süre zarfı içerisinde dizi sürelerinden ‘Setler Nazi kampı gibi…’ sözlerle dert yanan Hülya Avşar’ı Star TV’nin üst düzey yöneticileri ikna etti. Geçen hafta yönetimle masaya oturan Avşarkızı, kendisine sunulan projeye sıcak bakarak ‘Evet’ dedi. Son dönemde kendi hayatını anlatan bir film çalışması içerisinde bulunan Hülya Avşar, dizi teklifi gelince bu projesinin de televizyonda hayata geçirilmesine karar verildi. Hayatından kesitlerin yer alacağı dizi için büyük bir heyecana kapılan Avşar için yapımcılar şimdiden partner arayışına girdi.

Hülya Avşar, 2004 yılında Cihan Ünal’la ‘Kadın İsterse’ dizisinde oynamıştı. Oldukça başarılı bir grafik çizen dizinin ardından 2006 yılında Ragıp Savaş’la ‘Kadın Severse’ yapımında rol aldı. Fakat dizi izleyiciden geçer not alamadı.
  ETİKETLER:

  Hülya Avşar

  ,

  Nazi

  ,

  Star

  ,

  Akşam

  ,

  Kadın

  ,

  dizi

  ,

  film

  ,

  Uzak

  ,

  star tv

  ,

  sıcak