Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe'ye yanıt!

Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe'ye yanıt!
Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe'ye yanıt!
Bu Tarz Benim'e konuk jüri olarak katılan Hülya Avşar'ın, Yıldız Tilbe taklidi yapan bir yarışmacıya, "Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" sözleri polemik başlattı. Tilbe'nin dün gece yaptığı sert açıklamaya Hülya Avşar bu sabah Twitter hesabından yanıt verdi.

RADİKAL - Bu Tarz Benim'in TV 8 versiyonunun dünkü gala gecesine konuk jüri olarak katılan Hülya Avşar 'ın Yıldız Tilbe ile ilgili sözleri tartışma yarattı. Avşar, Yıldız Tilbe taklidi ile podyuma çıkan bir yarışmacıya "Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" dedi.

Avşar'ın bu sözlerine Yıldız Tilbe büyük tepki gösterdi. Tilbe Twitter hesabından üst üste yaptığı açıklamalarda, "Avşar’ın bu sözlerine hayli kızan Yıldız Tilbe, tepkisini Twitter ’da dile getirdi. Tilbe, “Benim güzelliğimi ölçmek senin gibilere kalmadı” yazdı.

 

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe gafı

Hülya Avşar bugün Tilbe'nin sözlerine yanıt verdi. Twitter hesabından bir açıklama yapan Hülya Avşir, "Büyük bir ihtimalle Yıldız hanım programı seyretmemiş. Seyretseydi tepkisi böyle olmazdı" yazdı.

İşte Hülya Avşar'ın yanıtı:

 

Bülent Ersoy, Bu Tarz Benim'de özel yapım tahta oturdu

Bu Tarz Benim kavgası bitmiyor!