Hülya Avşar'ı bir senelik güldüren film!

Hülya Avşar'ı bir senelik güldüren film!
Hülya Avşar'ı bir senelik güldüren film!
Yeni Şahan Gökbakar komedisi 'Celal ile Ceren'in galası dün akşam Kanyon'da yapıldı. Film çıkışında Hülya Avşar, "Bir senelik peşin peşin güldüm" dedi.
Haber: Alpbuğra Bahadır Gültekin - bahadir.gultekin@radikal.com.tr / Arşivi

Şahan Gökbakar’ın ‘Recep İvedik’ üçlemesinden sonraki ilk filmi ‘Celal ile Ceren’in galası, dün akşam yoğun bir katılımla Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşti. Geceye filmin oyuncuları tam kadro katılırken, sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleri Kanyon’a akın etti.
Altı yılı aşkın bir süre birlikte olan iki sevgilinin ayrıldıktan sonraki hikâyesini konu alan ve başrolünü Şahan Gökbakar ile Ezgi Mola’nın paylaştığı filmin galası öncesi, sinemanın girişinde yoğunluk söz konusuydu. Öyle ki, davetliler içeriye girebilmek için ufak çaplı izdihama yol açtı.
Geceye katılan ünlüler arasında Hülya Avşar, Ata Demirer ve eşi Özge Borak, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Burcu Esmersoy, Büşra Pekin, Işın Karaca, Funda Arar, Fatih Ürek, Keremcem, Simge Fıstıkoğlu, Suat Suna, Kubat ve Hakan Altun gibi isimler vardı.
Yeni kurduğu Çamaşırhane’nin yapımcılığında ‘Celal ile Ceren’e imza atan Şahan Gökbakar, gala öncesi ilgiden memnun olduğunu dile getirirken, “Mutluyum, huzurluyum ve çok heyecanlıyım” diyerek sevincini dile getirdi. Akabinde filmin gösterimine geçildi ve her salondan kahkahalar yükseldi.
Filmin çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hülya Avşar, filmden memnun kaldığını ve çok güldüğünü söyledi. Avşar, “Çok derece mutlu ve keyifli bir yapım. Bir senelik peşin peşin güldüm. Artık bir saatten sonra kendi sesimden, kahkahamdan utandım” dedi.
Ezgi Mola’nın performansını özellikle takdir eden Avşar, gösterim sırasında küfürlerden rahatsız olan birkaç izleyicinin salonu terk etmesi üzerine bir basın mensubunun “Yaş sınırı gelmeli mi?” sorusuna, “Hayır, kesinlikle gelmemeli. Zaten 14 yaşındaki çocuklar, senin bilmediklerini biliyor merak etme. O terk eden kişiler de Şahan’ın filmini ilk defa mı izliyorlar” cevabını verdi.
Fatih Ürek de, “Hayatın içindeki çocuklardan neyi saklıyorsun” yorumunu yaptı.
Filmin çıkışında yakaladığımız Demet Akalın ise Celal ile Ceren’in ilişkisini eşi Okan Kurt ile olan evliliğine benzetti: “Filmi izlerken işte bizim ilişkinin aynısı dedim. Bize o kadar çok benziyor ki gözlerimden yaş geldi. Bu kadar komik olacağını tahmin etmiyordum, çok güldüm. Ata’yı (Demirer) da takdir ediyorum. Desteğini esirgememiş, buraya kadar gelmiş” dedi.