Ian Mc Kellen: Koca arıyorum

Ian Mc Kellen: Koca arıyorum
Ian Mc Kellen: Koca arıyorum
Yüzüklerin Efendisi serisindeki Gandalf rolü ve X-Men serisindeki Magneto rolüyle tanınan eşcinsel İngiliz oyuncu Ian McKellen, Amerika'nın en büyük çizgi roman fuarında açıklama yaptı: Koca arıyorum.

Her yıl tüm Amerika ’dan çizgi roman ve fantastik hikaye hayranlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen Comic-Con adlı çizgi roman fuarında 20th Century Fox yapım şirketinin oturumuna, eşcinsel  İngiliz oyuncu Ian McKellen damgasını vurdu.

Huffington Post'un haberine göre, Kaliforniya eyaletindeki San Diego şehrinde gerçekleşen fuarın cumartesi günkü oturumunda, X-Men: Days of Future Past filminin oyuncuları bir aradaydı. Filmde Magneto karakterini canlandıran Ian McKellen, önce Kaliforniya eyaletinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti, ardından da eşcinsel evlilikleri yasaklayan yasanın kalkmasından duyduğu sevinci dile getirdi.

“Proposition 8’den (eşcinsel evlilikleri yasaklayan yasa) kurtulduğunuz için çok mutluyum. Artık bir koca arıyorum” diyen McKellen, ardından filmde Magneto’nun gençliğini canlandıran Michael Fassbender’a dönerek “Seninle tanışmak çok güzel Michael” dedi.

Salon kahkahalara boğulurken, Fassbender’ın bu söz üzerine kızardığı görüldü.