İbrahim Tatlıses: İyi ki İdo'yu doğurmuşsun

İbrahim Tatlıses: İyi ki İdo'yu doğurmuşsun
İbrahim Tatlıses: İyi ki İdo'yu doğurmuşsun
İbrahim Tatlıses tedavi sürecinde kendisini yalnız bırakmayan oğlu İdo'ya övgüler yağdırdı.

Sözcü gazetesinden Erdinç Yapan'ın haberine göre, geçirdiği silahlı saldırı sonrası uzun bir tedavi sürecine giren ve bu süreç kapsamında Amerika ’da ameliyat olan İbrahim Tatlıses, bu süreç boyunca sevenleri ve dostları tarafından sürekli ziyaret edildi. Ancak İbrahim Tatlıses için kendisiyle birlikte Amerika’da olan en önemli isim hiç şüphesiz oğlu İdo’ydu. Bir an olsun babasının yanından ayrılmayan İdo, babası İbrahim Tatlıses’in şu övgü dolu sözlerini aldı.

“İyi ki İDO’yu doğurmuşsun Derya Hanım…İdo burada yani Amerika’da hem elim hem ayağım hem de dilim! Ayrıca da şoförüm. O kadar sinirlenmeme rağmen; insan bir surat eder, oda yok.! Ulan ben sinirlenmeye başlıyorum artık!

İbrahim Tatlıses, tedavi gördüğü Amerika'dan paylaştığı fotoğrafa şu notu düştü: İdo tam şeker, Filiz terapi çeker, İbo keyif çeker.

 

Aferin hem sana, hem bana, hem de İDO Efendiye, ne kadar terbiyeli bir evlat yetiştirmişsin be, tabi ki bunların en başında yüce YARADAN’a hamdolsun böyle bir evlat bize nasip ettiği için! Bütün evlatlar hayırlı ve güzeldir ama anneyi babayı çıldırtmayan evlatlara da, ihtiyaç hasıl olduğunda onları da yanında görmek gerek… Urfa’daki kızlarım namazlarında niyazlarında ALLAH’ım onlardan da razı gelsin, Yaradana şükürler olsun…