İbrahim Tatlıses uyanır uyanmaz annesini aradı

İbrahim Tatlıses uyanır uyanmaz annesini aradı
İbrahim Tatlıses uyanır uyanmaz annesini aradı
İbrahim Tatlıses için daha önce çeşitli etkinlikler yapan "Türkiye İmparator Grubu" bu defa, İstiklal Caddesi'nde Kur'an-ı Kerim dağıttı. İbrahim Tatlıses ise uyanır uyanmaz annesini aradı.

RADİKAL- İbrahim Tatlıses için daha önce çeşitli etkinlikler yapan " Türkiye İmparator Grubu" bu defa, İstiklal Caddesi'nde Kur'an-ı Kerim dağıttı.

Kendilerini 'Türkiye İmparator Grubu' olarak tanıtan yaklaşık 10 kişilik grup Taksim Meydanı'nda bir araya gelerek Kur'an-ı Kerim dağıtmak istedi.Ancak polis ekiplerinin engeline takılan grup İstiklal Caddesi'nde Kur'an-ı Kerim'leri dağıttı.Türkiye İmparator Grubu Başkanı Murat Uygur, dün akşam saatlerinde İbrahim Tatlıses'in annesini aradığını ifade etti. Murat Uygur, "Annesine 'ben iyiyim, beni merak etme' dedi. Bu da güzel bir gelişme bizim için. İbrahim Tatlıses bizi şarkılarıyla yalnız bırakmadı biz de onu yalnız bırakmıyoruz. İnsanlara Kur'an-ı Kerim dağıtalım dedik. İnsanların duasına ihtiyacı var " diye konuştu. Basın açıklamasının ardından grup, İstiklal Caddesi'nde Kur'an-ı Kerim dağıttı. Grup, İstanbul 'un çeşitli noktalarında toplam 2500 Kur'an-ı Kerim dağıtacaklarını ifade etti.

 

ANEY BEN İYİYİM

İbrahim Tatlıses'in en küçük kardeşi Hüseyin Tatlı, ağabeyinden gelen müjdeli haberi böyle duyurdu: "Annem biraz önce abim'le kısa bir telefon görüşmesi yaptı 'Aney ben iyiyim' dedi.. Annem çok mutlu bizler çok mutlu..Sevenlerinede haber vermek istedim..Dualarını esirgemeyen tüm sevenlerinden Allah razı olsun"

DHA