İbrahim Tatlıses'ten ameliyat sonrası ilk mesaj!

İbrahim Tatlıses'ten ameliyat sonrası ilk mesaj!
İbrahim Tatlıses'ten ameliyat sonrası ilk mesaj!
Geçirdiği ağır ameliyatın ardından ilk kez tweet atan İbrahim Tatlıses, 'Sağlığım gayet yerindedir. Rehabilitasyon süreci için kısa bir süre daha siz sevenlerimden ve vatanımdan ayrı kalacağım' dedi.

RADİKAL - İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu iyiye gidiyor ABD 'de beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses'ten iyi haberler gelmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında tweet atan Tatlıses, Fransa'da yaşanan uçak kazasında hayatını kaybedenler için başsağlığı diledi.

İşte İbrahim Tatlıses'in paylaştığı o mesaj:

Değerli sevenlerim; hepinizin bildiği gibi büyük bir ameliyat geçirdim ve bu ameliyatı da siz sevenlerimin dualarıyla başarılı bir şekilde atlattım. Sağlığım gayet yerindedir. Ameliyat sonrası rehabilitasyon süreci için kısa bir süre daha siz sevenlerimden ve vatanımdan ayrı kalacağım. Ama bilmenizi isterim ki; vatanıma, milletime ve siz sevenlerime hizmet için en yakın zamanda aranızda olacağım.

Bununla birlikte, bugün Fransa'da yaşanan uçak kazasında hayatını kaybedenler için Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına da sabırlar diliyorum.

Kalbinizin köşesinden ve dualarınızdan beni eksik etmeyin. Saygılarımla İbrahim Tatlıses.